Nie zawsze trzeba jechać na drugi koniec Polski by zrobić piękne zdjęcia. Wychodzę z założenia, że to emocje i uczucia mają być na pierwszym planie. Jednak plener ślubny w Warszawie daje sporo możliwości. To może być miejsce, z którym jesteście emocjonalnie związani – miejsce pierwszej randki, ulubiona kawiarnia, plaża, na której zapadła najważniejsza decyzja. Chętnie dam się zabrać w takie tylko WASZE miejsce z historią w tle. Równie dobrze mogę zaproponować sporo ciekawych i nietuzinkowych miejsc od industrialnej Pragi, przez plaże, wrzosowiska, mosty, sady i pola. Tak, tak to wszystko na sesji ślubnej w Warszawie i jej bliskich okolicach.


JAK PRACUJĘ – PROFESJONALNA SESJA PLENEROWA W WARSZAWIE

Z własnego doświadczenia wiem, że większość par marzy o kreatywnych, naturalnych sesjach plenerowych w Warszawie, a nie sztucznie ustawionych kadrach. Korzystając z moich usług, możecie być pewni, że otrzymacie piękną, naturalną pamiątkę, na której będzie można dostrzec prawdziwe emocje. Nie będę Was ustawiać a jedynie delikatnie upewniać co wygląda fajnie w kadrze. Zatem, jeśli szukacie fotografa, którego sesja plenerowa (Warszawa) będzie naturalna oraz odda emocje i uczucia – dobrze trafiliście. Plener ślubny w Warszawie potrafi zachwycić swą niespotykaną urodą – przekonaj się sam!

KIEDY? – PLENER ŚLUBNY WARSZAWA

Na ten rodzaj sesji możemy umówić się tuż po weselu, póki emocje nie opadną lub w innym, wybranym przez Was terminie. Sesja plenerowa (Warszawa) to również praktycznie ostatnia okazja, aby włożyć suknię ślubną i garnitur weselny. Na dobrą sprawę wraz z każdym miesiącem mogę zaproponować inny pomysł na sesję plenerową. Warszawa jest miejscem, w którym wiosną pięknie na biało i różowo kwitną sady owocowe, te same sady jesienią mają już jabłka lub wiśnie. W środku lata kwitną słoneczniki a w sierpniu i wrześniu wrzosy. Wszystko zależy jakie miejsce wybraliście sobie aby marzenie spełniła sesja plenerowa. Warszawa to miasto, gdzie ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Ania 

Fotograf ślubny to nie tylko osoba, która wykonuje zdjęcia, ale również konsultant i psycholog. Dobry fotograf ślubny potrafi doradzić i zredukować stres. Musi wiedzieć, jak postępować, aby nie krępować nowożeńców, a także jak sprawić, aby czuli się swobodnie. Dzięki wieloletniej pracy w zawodzie nauczyłam się współpracować z ludźmi i traktować ich jak dobrych znajomych. Z tego powodu atmosfera w czasie sesji jest miła i komfortowa, a para nie wstydzi się okazywać sobie uczuć. Zatem, jeśli chcesz aby Twoja sesja plenerowa (Warszawa) była piękna oraz naturalna, skontaktuj się ze mną! Postaram się aby sama sesja plenerowa (Warszawa) była również fajnym wspomnieniem do Waszej kolekcji. Koniecznie sprawdźcie najpiękniejsze plenery ślubne w Warszawie 🙂

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z MOICH USŁUG?