Narodziny dziecka to niezwykle ważny moment w życiu każdej kobiety. Dla rodziców to czas radości, oczekiwania, ale także wielu trudności, które związane są z opieką nad maluszkiem. Fotografia noworodkowa (Warszawa) to doskonały sposób na zachowanie emocji, wspomnień oraz pięknych chwil, które mogą szybko przeminąć. Zdjęcia stają się doskonałą pamiątką oraz wyjątkowym prezentem dla bliskiej rodziny. 

Fotografia noworodkowa - Warszawa

Jedną z moich największych pasji jest fotografia noworodkowa (Warszawa). Uwielbiam, gdy wracacie do mnie po kolejne wspomnienia zamknięte w kadrze. To największy komplement dla fotografa, gdy ma przywilej uczestniczyć w kolejnych etapach Waszego życia. Jest coś niesamowitego w tym, jak wykonuję sesje noworodkową chwilę po tym jak oddałam Wam zdjęcia ciążowe. To jakby uchwycenie życia po obu stronach, cud, który za każdym razem jest dla mnie czymś nadzwyczajnym.

Uwiecznienie silnych emocji, pojawiającej się radości czy ważnych zmian to piękna pamiątka, która będzie cenna przez wiele lat. Spotykam się z młodymi ludźmi na sesjach narzeczeńskich, później ślubnych, a kolejnym etapem bardzo często jest sesja ciążowa a następnie fotografia noworodkowa (Warszawa). Narodziny pierwszego lub kolejnego dziecka to dla rodziców niezwykle ważne przeżycie. Maluszek rośnie i zmienia się w zastraszająco szybkim tempie, dostarczając bliskim wiele radości oraz wyzwań. Jak zatrzymać te ulotne chwile? Idealną opcją jest fotografia noworodkowa (Warszawa), która cieszy się niesłabnącą popularnością. Już nigdy podczas swojego życia, dziecko nie będzie zmieniać się i rozwijać w tak zawrotnym tempie, jak przez pierwszy rok. Wyjątkowe zdjęcia mogą stać się stałym elementem wystroju domu, trafić do dziadków lub dalszej rodziny, a także każdego roku w dzień urodzin dziecka przypominać o chwili narodzin. Te zdjęcia nigdy nie tracą na aktualności a jedynie z roku na rok ich wartość rośnie:)

Fotografia noworodkowa (Warszawa) to sesja, na której nie wyobrażam sobie uwiecznić jedynie maluszka. Tworzę sesje w klimacie lifestyle, gdzie na pierwszy plan wysuwają się Wasze relacje i emocje. Pierwsze przytulenia małego człowieka, kiełkujące uczucia, troska i kruchość jednocześnie. Nie znajdziecie u mnie zdjęć maluszków w koszykach w przebraniach i ułożonych w nienaturalnych pozach. Nie „sklejam” „idealnych” ujęć z kilku wykonanych zdjęć. Jestem przy Was jak przytulacie maluszka, jak go nosicie, karmicie i tulicie. Towarzyszę Waszym usypianiom, kołysaniu i odkładaniu do łóżeczka. Takie zdjęcia najlepiej wykonać do pierwszego miesiąca po narodzinach dziecka. Rozumiem jednak, że ze względu na różne okoliczności może nie być to możliwe - wówczas termin ustalany jest indywidualnie. Fotografia noworodkowa (Warszawa) może zostać wykonana w Waszym domu, w studio, ale również w pięknym plenerze, do czego zawsze zachęcam w ciepłych miesiącach roku. Podczas wykonywania zdjęć dokładam wszelkich starań, aby dostarczyć maluszkowi jak najwięcej komfortu oraz swobody. Brak tutaj pośpiechu i zerkania na zegarek. Stawiam na proste, ale ciekawe ujęcia, a także ukazanie relacji, jaka łączy dziecko z rodzicami oraz rodzeństwem. Fotografia noworodkowa (Warszawa) to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Gwarantuję, że przyszła mama będzie szczęśliwa, a taka pamiątka zostanie z nią na długo. 

Fotografia noworodkowa (Warszawa) - moja oferta 


Wykonując sesje zdjęciowe, zawsze stawiam na indywidualne potrzeby moich najmniejszych klientów. Chcę, aby czuli się oni w pełni komfortowo podczas wykonywania zdjęć. Oferuję zdjęcia w zaciszu Waszego domu, plenerowe, a także w studio. W celu rezerwacji terminu - zapraszam do kontaktu. 

Ania