Jeśli masz pytania, chcesz zobaczyć pełną ofertę lub zapytać o dostępny termin - napisz lub zadzwoń do mnie:)

t: (
+48) 505345686
e: kontakt@annadedo.pl
Warszawa, Polska 

odpowiem na nią jak tylko będę przy komputerze:)

dziękuję za wiadomość!

Ania

mój instagram

Zapisz się na Newsletter

Aby otrzymywać (raz na jakiś czas ;) ciekawe treści, dowiadywać się o promocjach, jako pierwsza, otrzymywać mailem darmowe materiały - Zapisz się na mój Newsletter.

Teraz możesz się cieszyć swoim poradnikiem :)

O ile nie umawialiśmy się na sesję z parasolkami i kaloszami, albo nie jest to drobniutki deszcz w słońcu, to oczywiście wybieramy wspólnie dogodny najbliższy termin sesji. 


Co jeśli będzie padał deszcz?

Na zdjęcia z sesji rodzinnej będziecie czekać od 3 do 30 dni roboczych (w zależności od natężenia zleceń). Na zdjęcia ślubne - od 14 do 60 dni roboczych. Ale uwierzcie mi, że lubię Was zaskakiwać szybkimi rezultatami. Zdjęcia z sesji otrzymacie w wersji elektronicznej w bardzo intuicyjnym programie do wyboru zdjęć. Jeśli uda Wam się je szybko wybrać i opłacić dodatkowe (o ile takie są), wówczas od ich pobrania dzieli Was jeden "klik". Na wydruki trzeba będzie jeszcze tydzień lub dwa poczekać:)
Ale warto!

Ile będę czekać na zdjęcia?

Każdy mój klient przed sesją otrzymuje ode mnie e-book "Jak przygotować się na sesję lifestyle". To prawdziwe kompendium wiedzy i jednocześnie praktyczne wskazówki jak się ubrać?, co wziąć ze sobą na sesję?, jak nie pozować? jakie wybrać miejsce i wiele innych:) Polecam również moje darmowe materiały do pobrania, m.in poradnik "Dzieci na sesji lifestyle - jak je przygotować?", oraz śledzenie bloga:)

Jak przygotować się do zdjęć?

Napisz do mnie, lub zadzwoń. Jeśli marzą Ci się piękne zdjęcia warto zrobić rezerwacje z miesięcznym wyprzedzeniem, chyba że są to sesje sezonowe (kwitnące sady, wrzosy, dynie czy sesje świąteczne - wówczas terminy znikają wcześniej). Po ustaleniu charakteru i miejsca zdjęć, wyślę regulamin sesji. Potem już czekam tylko na zadatek, który jest równoznaczny z rezerwacją terminu.

Jak zarezerwować sesję / reportaż?

chętnie na nie odpowiem!

Często zadawane pytania