Im jestem starsza, mam wrażenie, że czas przyśpiesza coraz bardziej. Z roku na rok przybywa nowych wspomnień, doświadczeń, a wraz z nimi kilka siwych włosów i zmarszczek. Od kiedy zostałam Mamą ten upływający czas odczuwam jeszcze silniej. Zwłaszcza patrząc na tempo zmian i rozwoju mojego synka. Jeszcze niedawno zmagaliśmy się z ząbkowaniem, dopiero co mieliśmy adaptację w przedszkolu, a za nami już 4 urodziny.

Nie chcę żałować niezapamiętanych chwil. Cieszę się że mogę wracać do zdjęć gdy Jaś miał 3 dni, pojawiły się pierwsze ząbki, zaczynał siadać, stawiał niezdarne pierwsze kroi, był przesłodkim dwulatkiem, cieszył się wczesną wiosną w sadzie pełnym kwitnących kwiatów i rozrzucał jesienne liście.  

To, co mogę podarować Wam, to właśnie te ulotne wspomnienia. Momenty zamknięte w kadrze. Jako Mama doskonale rozumiem potrzebę zatrzymania w pamięci tych prostych, codziennych chwil. Dlatego oferuję Wam swoje usługi jako profesjonalny fotograf dziecięcy w Warszawie, ale chyba przede wszystkim, jako Mama:)
Fotograf dziecięcy, Warszawa - maluchy w kadrze


To, co najbardziej lubię w fotografii dziecięcej, to naturalną ciekawość moich małych klientów. A dzieciństwo, to prawdopodobnie najbardziej niesamowita przygoda ich życia. Okres ciekawości do świata, szczerości, ufności oraz rozbrajającego uroku. Czyż nie warto uchwycić i zachować na dłużej skrawki tego momentu życia?

Będąc jednocześnie rodzicem doświadczamy trudów rodzicielstwa. Niewyspanie, rutyna, zbyt krótka doba na wszystko co planujemy - brzmi znajomo? Dlatego czasami trudno jest wychwycić rozgrywające się wydarzenia, zauważyć wszystkie szczegóły i zmiany oraz dostrzec ich piękno. Właśnie w tym pragnę Wam pomóc jako doświadczony fotograf dziecięcy w Warszawie.


Fotograf dziecięcy, Warszawa - swoboda i naturalność


Fotograf dziecięcy, Warszawa - dlaczego warto wybrać mnie?To, co gra w moim sercu już od bardzo dawna, to zdjęcia w stylu lifestyle. Naturalne, bez sztucznego pozowania i proszenia o uśmiechy. Na sesji tworzę możliwie przyjazną atmosferę. Staram się zainteresować maluchy, rozmawiać z nimi, zadawać pytania, rozśmieszać. Dzieci są bardzo różne. Jedne od razu obdarzają kredytem zaufania, szczerym uśmiechem i dziarskimi pytaniami, inne z kolei potrzebują czasu, spokoju i znalezienia klucza do nieśmiałości.

Przez 11 lat doświadczenia pracy z dziećmi jako fotograf dziecięcy w Warszawie, wypracowałam sposób pracy, który polega na podążaniu z dzieckiem, jego upodobaniami, charakterem i temperamentem, by stworzyć możliwie naturalne ujęcia. Maluchy nie potrzebują wielu dodatkowych elementów czy rekwizytów. Czasem wystarczy dać im samodzielnie podjąć decyzję, zainteresować, opowiedzieć coś dla nich ciekawego. Znaleźć „wspólny język”. Co więcej, takie podejście sprawia, że sesja na roczek (Warszawa) kojarzy się bardzo przyjemnie i jest dobrą zabawą a dzieci chętnie wracają na kolejną sesję:)

W dobrej fotografii dziecięcej chodzi chyba o to, by dzieci były dziećmi. By uchwycić prawdziwą ciekawość, szczere a nie te przyszyte uśmiechy. Abyśmy patrząc za te 5, 10, 15 lat na fotografie, patrzyli na to jakie były. Na ich zadziorne spojrzenia, naturalne uśmiechy, spontaniczne buziaki i wiatr we włosach:) Jeśli przy odrobinie szczęścia uda mi się to uchwycić - będę przeszczęśliwa oddając w Wasze ręce pamiątkę dzieciństwa:)

Sesja na roczek, WarszawaSesja na roczek, Warszawa - dlaczego warto się zdecydować?Sesja na roczek, Warszawa - pamiątka na całe życie 

Ania 

Hmmm… chyba dlatego, że prócz tego że pracuję jako profesjonalny fotograf dziecięcy w Warszawie już ładnych kilka lat, to jestem przede wszystkim Mamą baaaardzo ruchliwego chłopca z chochlikami w oczach, który nauczył mnie najwięcej w temacie fotografii dziecięcej. Nauczył obserwować, nie zmuszać, wiedzieć kiedy odpuścić ale i jak zainteresować czy złapać uwagę.

Skończyłam również psychologię, więc to połączenie sprawia, że potrafię znaleźć wspólny język z dziećmi w trakcie sesji. Stając przed obiektywem, obdarzają mnie zaufaniem jednocześnie dając to, co najlepsze - swoje emocje. A ja ze swojej strony staram się to uchwycić bardzo uważnie.

Aby umówić się na sesję dziecięcą, wystarczy skontaktować się ze mną poprzez formularz dostępny w zakładce “Kontakt”. Po omówieniu wszystkich szczegółów z przyjemnością wykonam dla Was sesję, która, mam nadzieję, będzie piękną i wzruszającą pamiątkę na lata.

Jak ten czas leci!!!:) Dopiero spodziewaliście się maluszka a teraz planujecie już pierwsze urodziny dziecka. Kiedy to zleciało? Jeszcze wczoraj maluch leżał spokojnie (lub mniej spokojnie;) na macie, czy na rękach, a dzisiaj sam wstaje przy meblach lub stawia pierwsze kroki. Nie ukrywam, że uwiecznienie tych pierwszych, często niezdarnych kroków to jeden z moich ulubionych momentów fotografii rodzinnej. To jednocześnie krok milowy do coraz większej samodzielności eksplorowania świata.
Coraz większa liczba rodziców decyduje się na upamiętnienie w formie zdjęć ukończenia przez maleństwo pełnego roku. W tym celu szukacie fotografa, u którego sesja na roczek (Warszawa) zostanie przeprowadzana w profesjonalny sposób. Chciałabym Was serdecznie zaprosić przy tej okazji do współpracy.

12 miesięcy dla dorosłego człowieka wydają się zaledwie chwilą w jego wieloletnim życiu. Natomiast w przypadku rodziców niemowlęcia ten sam czas, liczony od dnia narodzin do jego pierwszych urodzin, przepełniony jest niezliczoną ilością “pierwszych razów”, oraz ogromu emocji. Aby utrzymać wspomnienia w niezmienionej formie, oferuję sesje na roczek w Warszawie.

Sesja na roczek (Warszawa) nie wymaga dużo, aby fotografie wywołały określone emocje. Zależy mi na tym, żeby zdjęcia mojego autorstwa zamykały w sobie to, co najpiękniejsze - naturalność i rodzicielską miłość do rocznego dziecka. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, aby fotografie stanowiły niezwykłą pamiątkę, która skutecznie przywoła wspomnienia mamy oraz taty z tego okresu.

Choć uważa się, że ukończenie przez malucha pełnego roku to niezwykle istotny kamień milowy, ta chwila stanowi dopiero początek wielkich zmian. Ostatnio na sesji usłyszałam od klientów zdanie, z którym zgadzam się w 100%. „Na roczek zamiast prezentów i kolejnych zabawek, w których tonie nasz dom, postanowiliśmy sprezentować wspomnienia w formie tej sesji”. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał kolejnej, choć bardzo fajnej zabawki. Zdjęcia zostaną z nami na zawsze.

Również jestem mamą, dlatego doskonale wiem, że takie podejście to ogrom wspomnień, w które warto inwestować. Bo cóż nam pozostanie po tym okresie zmian jeśli nie zdjęcia? Ten pierwszy roczek stanowi jedną z ważniejszych, wartych zapamiętania chwil. Ja staram się kolekcjonować i tworzyć te wspomnienia najlepiej jak potrafię, korzystając przy tym z doświadczenia jako fotografa i Mamy zarazem, wspierając się odpowiednim sprzętem i jasnymi obiektywami.

Co więcej, sesja na roczek (Warszawa) to również doskonały sposób na pokazanie samemu dziecku, jak wyglądało jego dzieciństwo w momencie, gdy nie ma prawa go pamiętać. Aby skorzystać z tej możliwości, serdecznie zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu za pośrednictwem formularza pozostawionego w zakładce “Kontakt”.