Chrzest Święty to ważne wydarzenie dla dziecka, jego rodziców, ale także najbliższej rodziny. To jeden z tych momentów, który często decydujemy się uwiecznić i wracamy do niego przez całe życie. Profesjonalne zdjęcia z ceremonii będą stanowić doskonałą pamiątkę. Fotograf na chrzest (Warszawa) to usługa, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Chyba dlatego, że zdjęcia to doskonały prezent dla rodziny, ale także sposób na odświeżenie wspomnień. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Wykonuję reportaże głównie w Warszawie i pobliskich miejscowościach. W mojej ofercie znajdziesz trzy pakiety, które zawierają różny zakres reportażu, od samej uroczystości Chrztu Świętego po kilku godzinny reportaż od przygotowań w domu po zdjęcia z części restauracyjnej. Zawsze proponuję pełny reportaż czyli zdjęcia podczas przygotowań w domu - zaczynając od ubierania maluszka w eleganckie ubrania, detale i kilka zdjęć rodzinnych jeszcze w domu. Kolejnym elementem reportażu będzie sama ceremonia odbywająca się w kościele, składanie życzeń przez gości oraz wręczanie prezentów. Sesja zdjęciowa na chrzest może również obejmować sesję w plenerze czy wspólne świętowanie z rodziną w domu lub restauracji. Jako fotograf na chrzest (Warszawa) szczegóły dotyczące sesji ustalam bezpośrednio z klientem. 

Fotograf na chrzest (Warszawa) to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz zapewnić sobie pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia można wręczyć również rodzinie, rodzicom chrzestnym czy dziadkom jako prezent. Po wykonanym reportażu można zamówić albumy lub pudełka z odbitkami. Z pewnością będziecie do nich często wracać, a niektóre mogą stać się również ozdobą Waszego domu. Jako fotograf na chrzest (Warszawa) chcę uwiecznić najważniejsze elementy ceremonii, towarzyszące rodzicom i rodzeństwu emocje oraz wspólną radość towarzyszącą wszystkim członkom rodziny. Zdjęcia są naturalne i dbam również o zdjęcie grupowe czy z najbliższymi i gośćmi. Wspólnie ustalamy, na jakich elementach skupić się podczas wykonywania zdjęć i co jest dla Was najbardziej istotne. 

Fotograf na Chrzest (Warszawa) - moja oferta


Wszystkie szczegóły związane z tworzeniem reportażu z Chrztu Świętego ustalane są indywidualnie z klientem podczas rezerwacji terminu. Fotograf na chrzest (Warszawa) to usługa, która z pewnością przyniesie sporo wartych zapamiętania wspomnień. Jeśli ważne jest dla Was to, aby fotograf na chrzest (Warszawa) uwiecznił te chwile w piękny i naturalny sposób - myślę, że jesteś we właściwym miejscu:) Zapraszam do kontaktu aby zapytać o dostępny termin i ofertę, abyście mogli wybrać odpowiedni dla siebie pakiet.

Fotograf na chrzest - Warszawa 

Ania