Od 10 lat przez obiektyw oglądam momenty pełne fascynujących emocji osób, które mi zaufały. Zapraszam do mojego świata wypełnionego ciepłem zachodzącego słońca, drobnych gestów i ulotnych spojrzeń. Tam gdzie prawdziwe emocje i naturalne piękno zostawiają po sobie ślad w postaci wspomnień zatrzymanych na lata.

Zapraszam Cię z kubkiem gorącej herbaty w ręku, do obejrzenia wielu pięknych momentów widzianych moimi oczami. Znajdziesz tu ciepło spojrzeń, roześmiane oczy dziecka i wszystkie te momenty, które są w życiu najcenniejsze.

Prywatnie jestem żoną i mamą przecudnego chłopca z chochlikami w oczach. Kocham spontaniczne podróże - odkrywanie nowych miejsc i smaków. Najbardziej cenię sobie czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół. Fotografia jest dla mnie pasją, dzięki której w pełni mogę wyrażać własną wrażliwość i twórczość.

              która idealnie wpisuje się w mój charakter i osobowość.

Pasja,

kliknij tu

Po ukończeniu Psychologii i Akademii Fotografii pracuję na stanowisku biurowym, marząc o fotografowaniu. W tym roku również podejmuję się wykonania pierwszego reportażu ślubnego dla koleżanki.

2012

2012

Pracuję na kolejnym stanowisku. Doświadczam mobbingu w pracy i dość spontanicznie składam wypowiedzenie. Decyduję się spróbować własnych sił :) Biorę udział w projekcie na dofinansowanie i zakładam działalność fotograficzną.

2014

2014

2012

Zdobywam doświadczenie, jeżdżę na warsztaty, zamykam rok z ilością 25 ślubów w sezonie. Pojawiają się pierwsze zlecenia zagraniczne. W ciągu kilku kolejnych lat fotografuję śluby w Szwajcarii, Francji, Amsterdamie, Dubaju, Kanadzie i na Santorini.

2016

2014

2012

2016

Na świecie pojawia się mój dłuuugo wyczekiwany synek. Ograniczam ilość pracy i skupiam się na tym co dla mnie w tym momencie najcenniejsze. Wchodzę mocno w fotografię rodzinną.

2018

2014

2012

2016

2018

Wracam :) Wychodzę ze swojej strefy komfortu z nowymi marzeniami, bogatsza o nowe doświadczenia. Rozwijam swoją działalność, media społecznościowe, wchodzę w nowe projekty. Tworzę e-booki, zmieniam stronę, otwieram sklep, chcę towarzyszyć innym przy stawianiu kolejnych kroków w fotografii.

2022

czyli moja droga krok po kroku

to jest proces

"Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem 

– teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok."

Kocham ciepłe promienie słońca, kolory, piękne widoki, przyrodę i TEN ułamek sekundy zamknięty w kadrze. Zdjęcia, na które patrząc, słyszymy śmiech, dzikie piski radości, nieufne spojrzenie i błysk w oku. Życie jest zbyt krótkie, by nie zachować tych prostych ale jakże pięknych jego okruszków. Kolekcjonuję własne wspomnienia i wierzę, że robię coś cennego i ważnego zostawiając je również innym. 

 

Fotografuję w stylu lifestyle, naturalnie, bez sztucznego ustawiania. Najbardziej lubię sesje i śluby, na których czujesz się swobodnie, rozmawiamy, śmiejemy się, a gdzieś między słowami powstaje krótkie opowiadanie o relacjach, emocjach, uczuciach i zwyczajnie pięknym dniu. To, co mnie wyróżnia, to umiejętność pracy z moimi najmłodszymi klientami :)

moja filozofia

Uwielbiam odkrywać nowe... 
Podróże, spacery, miejsca, smaki...

Jestem chrześcijanką w czasach, gdy stało się to mało popularne 

Nasz Janek pojawił się na świecie po 10 latach małżeństwa 

Kąpiel

Prysznic

Morze

Góry

Studio

Plener

Kawa

Herbata

Zima

Lato

Canon

Nikon

Kilka faktów o mnie...

Zobacz moje zdjęcia, zapoznaj się z ofertą, a na końcu zapytaj o wolny termin!
Czekam na wiadomość od Ciebie :) Chętnie wyślę pełną ofertę z pakietami sesji lub reportaży. Daj znać co Cię interesuje!

Myślisz o sesji u mnie?

Za każdą marką osobistą stoi człowiek. I te poniższe linki to nie tylko polecenie profesjonalnej usługi czy miejsca, ale przede wszystkim ludzi z

Współpracuję i polecam

Crystal albums

Kasia Sujka
Makijaż/Fryzura

Imagon films

Studio Równonoc

Kliknij by poznać miejsca i osoby, z którymi współpracuję

pasją.

Socialize

Niezwykłe studio w Warszawie, nie tylko pod względem światła dziennego, ciekawej dekoracji, dobrej komunikacji ale i.. fajnej obsługi :) Spora przestrzeń z kilkoma różnymi aranżacjami, które zmieniają się wraz z porą roku. Zawsze przygotowana z gustem. Studio świetnie sprawdzi się, gdy na dworzu jest słaba pogoda a masz chęć na zdjęcia w pięknej przestrzeni. To nie "sesja na tle" ;) Nadal będę się starała zachować lifestylowy charakter tych zdjęć. 

Studio Równonoc

Wawer Warszawa

Socialize

Z tymi chłopakami można konie kraść :) Dinozaury w branży podobnie jak ja :) Co dla mnie najważniejsze jako fotografa - pracują w stylu lifestyle. Nie reżyserują, tworzą reportaż bez powtórek i sztucznych ujęć. Spotkaliśmy się na jednym z moich pierwszych ślubów - 9 lat temu... I tak niezmiennie do dziś - polecam :)

IMAGON films

Jedlińsk

Socialize

Za każdym razem, gdy robiłam zdjęcia dla moich stałych klientów - Ewy i Ernesta, zwracałam uwagę, jak piękny makijaż ma Ewa. Kasia cudnie podkreśla kolor oka, nadaje bardzo naturalny i świeży look, Do tego również zaopiekuje się włosami. Jest profesjonalna i używa najwyższej jakości kosmetyków. Robi również warsztaty z makijażu.  Połączenie idealne. Dla mnie sesja z profesjonalnym makijażem to sama przyjemność a dla fotografowanej +100 do pewności siebie :) Koniecznie zajrzyjcie na jej IG ;)

Kasia Sujka

makijaż / fryzura

Socialize

Przez pewien czas oferowałam pakiety bez odbitek i wydruków, ale to odbierało mi przyjemność z wręczania zdjęć, oglądania emocji i reakcji na ukochane kadry. Wróciłam więc do wydruków i powiększyłam ofertę. Przez ostatnie 10 lat przeszłam przez kilka firm produkujących albumy. Wartość dodana marki Crystal Albums, to ludzie po drugiej stronie - fotografowie, którzy dokładnie wiedzą co jest ważne. Czyli: kolory, jakoś druku, estetyka i możliwość wyboru materiałów, czcionek, grawerów a szybka realizacja to wisienka na torcie :)

Crystal albums

albumy / ekoalbumy

marzenia...

moje fotograficzne

Każde kolejne zapytanie z cyklu "Czy ma pani wolny termin na zdjęcia? Widzieliśmy zdjęcia ze ślubu znajomych, jestem zauroczona kadrami", "Piszę w sprawie sesji rodzinnej ... widzieliśmy album znajomych i w tym roku chcielibyśmy taki dla siebie!" sprawia, że mam pewność, że warto dalej robić zdjęcia. A jak mam możliwość osobiście wręczać odbitki i widzieć uśmiechy, wzruszenie i radość... to jedna z przyjemniejszych chwil w mojej pracy. Oby to nigdy się nie zmieniło.

Nadal dostawać zapytania o wolne terminy i obserwowanie radości z otrzymanych ujęć. 

Każde nowe piękne miejsce mocno mnie inspiruje do kadrowania, spacerowania, zatrzymania w pamięci, uchwycenia chwili, pięknego światła i emocji. Moja lista miejsc jest dość długa :) Norweskie fiordy, egzotyczna wyspa, Japonia, Islandia, Barcelona, Porto, Kapadocja, Wenecja, Prowansja, Toskania... ach... warto marzyć :)


Sporo podróży fotograficznych. Cudownych inspirujących miejsc, nowych kolorów i pięknego światła.

Nigdy nie zapomnę swoich pierwszych warsztatów,  gdy zadzwonił mąż fotografki z pytaniem co zrobiłam jego żonie, bo wróciła tak pozytywnie zakręcona, że nie mówi o niczym innym jak o fotografii, planach i marzeniach. W kilka lat później miałam przyjemność oglądać jej rozwój i coraz to ciekawsze zlecenia, również te zagraniczne. Ostatnie lata, jak żadne inne wcześniej, były dla mnie wyzwaniem. Wychodzenie ze strefy komfortu, znalezienie własnej ścieżki, szukanie rozwiązań i ciągłe poszerzanie swoich umiejętności. Jestem dość długo na rynku, który przez ostatnie lata mocno ewoluował. Kiedyś wystarczyło robić ładne zdjęcia, dziś ważne jest również to,  kto stoi za aparatem, jak potrafi to pokazać. Wierzę, że po 10 latach mogę podpowiedzieć co się sprawdziło, co przyniosło nowych klientów, jak przełamać barierę na sesji z różnymi temperamentami.

Zawsze się rozwijać, mieć wpływ na innych. Wierzyć, że to co robię ma sens i dużą wartość.

Mamy wraz z przyjaciółką plan, by otworzyć nową PRZEcudną przestrzeń twórczą dla fotografów i całej branży artystycznej. I to jeszcze w roku 2023! Projekt powoli nabiera kształtów, by zaproponować coś, czego na mapie Warszawy jeszcze nie ma. Połączenie studia ze światłem dziennym z najpiękniejszą dekoracją w Warszawie oraz ze strefą plenerową. Miejsce, które będzie zmieniało się sezonowo. Przestrzeń na warsztaty, sesje i inne kreatywne projekty. Plany są ambitne, ale powoli małymi kroczkami wierzę, że osiągniemy nasz cel :)

Uffff... pracowity rok przed nami! Trzymajcie kciuki i obserwujcie Instagram, bo tam dzielę się postępami prac.

Otworzyć własną przestrzeń twórczą

O marzeniach trzeba mówić, myśleć i zasypiać z nimi, aby się realizowały.