Sesja kobieca lub buduarowa z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pokazanie naturalności oraz kobiecości to wymagające zadanie, które może przynieść zachwycające efekty. Sesja buduarowa (Warszawa), to doskonały pomysł na prezent, ale także sposób na odkrycie własnej atrakcyjności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Sesja buduarowa - Warszawa

Sesja buduarowa (Warszawa) to taki rodzaj sesji, kiedy skupiam się na indywidualnym pięknie każdej z nas. Podczas robienia zdjęć, staram się pokazać, to co piękne i wyjątkowe w każdej kobiecie. Podkreślam atuty dotyczące wyglądu, ale staram się też uwidocznić osobowość. Tworzę przyjazną atmosferę, która przeradza się z ciepłej rozmowy, przy kawie w opowieść o pięknie.
Moje zdjęcia buduarowe charakteryzują się delikatnością i kobiecością. Staram się pokazać kobiece swoją sesję widzą w pięknej bieliźnie, inne marzą o portretach i ujęciach, na których będą wyglądać naturalnie i pięknie w swoich ulubionych ubraniach, białej koszuli czy sukience. Wszystkie zaproponowane przeze mnie kadry są naturalne, delikatne i subtelne, tak abyście czuły się dobrze we własnej skórze. Wspólnie ustalamy motyw przewodni sesji, wybieramy miejsce, konsultujemy stylizację, oraz najważniejsze jej elementy, tak aby efekt był w pełni zadowalający. Proponuję również możliwość sesji z dodatkową usługą makijażystki i fryzjerki dla uzyskania możliwie najpiękniejszego efektu końcowego w postaci zdjęć.

Sesja buduarowa (Warszawa) to wyjątkowy pomysł na prezent dla dziewczyny, narzeczonej czy żony, a także wszystkich ważnych dla nas pań. Zdjęcia będą również niespodzianką z okazji Dnia Kobiet czy Walentynek - zawsze wtedy, gdy chcemy podkreślić, jak ważna jest dla nas druga osoba. 

Sesja buduarowa (Warszawa) jest dla mnie ciekawą przygodą i odskocznią od tematów rodzinnych. Dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były naturalne, subtelne, a modelka czuła się komfortowo oraz swobodnie. Stawiam na indywidualne potrzeby, dlatego jestem w stanie dopasować się do próśb oraz stworzonych wcześniej wizji. Podczas każdej sesji buduarowej (Warszawa) przedstawiam również własne propozycje zdjęć a umiejętność profesjonalnego pozowania nie jest konieczna:) Doskonale rozumiem, że każdy z nas zmaga się z różnymi kompleksami oraz niedoskonałościami - w trakcie sesji kobiecych robię wszystko, aby podkreślić naturalne piękno, bez przesuwania niepotrzebnie granic. 

Sesja buduarowa (Warszawa) - moja oferta 

Wykonywana przeze mnie sesja buduarowe (Warszawa) mogą odbyć się w plenerze lub w studio z wykorzystaniem różnorodnej tematyki. Współpracuję z kilkoma studiami lub apartamentami w Warszawie, więc mogę zaproponować zdjęcia w różnym klimacie. Wszystkie szczegóły omawiane są indywidualnie z klientką podczas rezerwowania terminu. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu. 

Ania