Dla jednych ciąża kojarzy się z oczekiwaniem na nowe, dla innych jest wspomnieniem bardzo wymagającego czasu związanego z niepewnością. Jak patrzę na swoje zdjęcia ciążowe, widzę początek pewnego nowego sezonu swojego życia. Znajduje tam radość, oczekiwanie i niepewność jednocześnie. Pomimo tego, że moja sesja ciążowa (Warszawa) stała pod znakiem zapytania do ostatniej chwili, ze względów zdrowotnych, to jestem przeszczęśliwa, że udało mi się uchwycić ten moment. Życie pisze różne scenariusze i dane mi było przeżyć ten stan tylko ten jeden raz. Dlatego każda sesja ciążowa (Warszawa) zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Uważam, że warto się na nie zdecydować, bo rzeczywiście kobieta wygląda pięknie, kiedy kiełkuje w niej nowe życie, nowa przygoda i miłość jej życia.

Sesja ciążowa (Warszawa) sprawdzi się doskonale w momencie, gdy nie chcemy przegapić najważniejszych szczegółów i móc przywołać je w dowolnej chwili.

Fotograf na sesję ciążową, Warszawa - kiedy i gdzie?

Często pytacie mnie, kiedy powinna być wykonywana sesja ciążowa (Warszawa). I im dłużej fotografuje, tym moja odpowiedź jest coraz bardziej niejednoznaczna:) Kiedyś bez zastanowienia powiedziałabym, że koniec 7, początek 8 miesiąca będzie najlepszy. Jednak w zeszłym roku miałam przyjemność wykonać sporo sesji pod koniec ciąży i zmieniłam zdanie. Zerknijcie na te zdjęcia, na 4 dni przed porodem. Magda czuła się i wyglądała zjawiskowo - https://annadedo.pl/portfolio/kobieca-sesja-ciazowa-w-studio/

Dla każdej z nas odpowiedni moment będzie inny. Jedne czują się najlepiej w 7 miesiącu a brzuszek jest już widoczny, inne z kolei chcą uchwycić ten ostatni moment. Wszystko zależy od tego jak czuje się przyszła Mama. W trakcie każdej sesji ciążowej w Warszawie najbardziej zależy mi by uchwycić towarzyszące Wam emocje i czułość.Na pytanie o miejsce sesji, zawsze polecam wziąć pod uwagę różne czynniki. Między innymi porę roku, ale też stan zdrowia i możliwości. Zdarzało się, że ze względu na przeciwwskazania lekarza do wysiłku przyszłe mamy rezygnowały z sesji. Ale uwierzcie mi, że piękne kadry mogą powstać również w zaciszu Waszego domu. W przygotowanym kąciku maluszka, wśród jego rzeczy, tam gdzie spędzicie najwięcej czasu poznając się ze swoim dzieckiem. 

Także jeśli sesja ciążowa (Warszawa) odbędzie się na początku czy na końcu trzeciego trymestru, czy będzie ona miała miejsce w kwitnącym sadzie, czy też w domowym zaciszu, to na pewno realizowan4 przeze mnie sesja ciążowa (Warszawa), będzie stanowiła wzruszającą pamiątkę tego wyjątkowego okresu Waszego życia.


Sesja ciążowa, Warszawa - sama, z partnerem czy rodzinnie?


Sesja  ciążowa (Warszawa) realizowana przez moją skromną osobę, przeprowadzana jest w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Na zdjęcia ciążowe przychodzą same przyszłe Mamy, nie rzadko też z partnerem. Mam również przyjemność niejednokrotnie uwiecznić całą rodzinę czekającą na kolejnego członka rodziny. Ważne jest dla mnie dobre samopoczucie nie tylko przyszłej mamy, ale również towarzyszących jej bliskich. 

Jeżeli sesja ciążowa (Warszawa) to Twoje marzenie, serdecznie zachęcam do nawiązania ze mną kontaktu. W tym celu w odpowiedniej zakładce pozostawiłam formularz, w którym możecie zamieścić najważniejsze informacje dotyczące realizacji zlecenia.

SESJA CIĄŻOWA - WARSZAWA, JAKIE MIEJSCE WYBRAĆ?

Ania