Zdecydowanie jedną z moich ulubionych dziedzin, jest fotografia ślubna (Warszawa), która stanowi piękną pamiątkę na resztę wspólnego życia. Przygotowywany reportaż ślubny (Warszawa) pozwala na uchwycenie silnych emocji - radości, miłości, a także wzruszenia, które widoczne jest na twarzach nowożeńców, ale także rodziny Pary Młodej. Zdjęcia zatrzymują wspomnienia związane z ceremonią ślubną oraz wspólnym świętowaniem, są doskonałym sposobem na zatrzymanie czasu. Przygotowywanie fotografii ślubnej w Warszawie to zdecydowanie moja pasja, która towarzyszy mi już od kilku lat. Jak rozpoczęła się ta historia?

Bo to od niej (fotografii ślubnej w Warszawie) wszystko się zaczęło. 10 lat temu wykonałam swoją pierwszą fotografię ślubną w Warszawie dla przyjaciół. W kolejnych latach wraz z doświadczeniem i umiejętnościami pojawiały się kolejne zlecenia. Choć początki nie były takie proste, nie żałuję decyzji, gdy z dnia na dzień złożyłam wypowiedzenie w poprzedniej pracy. Ta zmiana była dla mnie jak długo wyczekiwany powiew świeżego powietrza. Nagle poczułam że kocham to co robię, wreszcie mogę pokazać świat w swój delikatnie pastelowy sposób. Mijały mody na fotografię bardzo kolorową, perspektywę ultraszerokokątnych obiektywów, wreszcie na ciemną i mroczną, z ziemistą obróbką. Pozostałam wierna temu jak widzę świat i kolory. Od zawsze kochałam ciepło zachodzącego słońca i dużo światła w kadrze. Mój styl fotografii to lifestyle, czyli coś pomiędzy fotografią portretową a reportażem. Naturalna, prosta i piękna fotografia ślubna (Warszawa).


DOŚWIADCZONY FOTOGRAF – ŚLUB, WARSZAWA

Wraz z doświadczeniem wzrastała również potrzeba by się rozwijać i szkolić. Wybierałam co roku warsztaty u najlepszych fotografów w Polsce i nie tylko (m.in: Grzegorz „moment” Płaczek, Mark Pacura Photography, Boring Workshop i LM Foto) Wraz z rozwojem warsztatu pojawiły się zlecenia wyjazdowe (destination wedding). Miałam przyjemność fotografować ślub we Francji, ślub na Santorini, ślub w Amsterdamie i również ślub w Kanadzie. Po drodze spotkałam wielu ciekawych ludzi, obserwowałam różnice kulturowe, oglądałam najpiękniejsze zachody słońca, usłyszałam wiele ciekawych ludzkich historii. Wycinek tego, co jest mi dane obserwować przez obiektyw mojego aparatu, chciałam pokazać właśnie tutaj. Poznaj jak wygląda fotografia ślubna Warszawa razem ze mną!

Fotograf ślubny - Warszawa

Lata doświadczenia sprawiły, że wypracowałam swój własny styl uchwycenia ceremonii zaślubin, który ukazuje relację między Parą Młodą. Stawiam na emocje, radość oraz wzajemne wsparcie i zaufanie, które zawsze emanuje od nowożeńców. Chcę, aby fotografia ślubna (Warszawa) była doskonałą pamiątką, stąd stawiam na jakość zdjęć, a nie ich ilość, oferując ciekawe ujęcia, zachowane w ciepłych kolorach z naturalną barwą. W moich zdjęciach wykorzystuję naturalne światło. Usługa fotografa ślubnego w Warszawie obejmuje wiele etapów związanych z ceremonią ślubną. 

Niezwykle ważne jest ukazanie przygotowań w domu Pana i Pani Młodej - ubieranie sukni ślubnej oraz wkładanie welonu. W przypadku Pana Młodego będzie zależnie spinek do mankietów koszuli, czy zawiązanie muchy. Wiele osób decyduje się również na błogosławieństwo, które stanowi ważną część reportażu ślubnego. Później wspólny przejazd do kościoła i sama ceremonia zaślubin. W trakcie uroczystości zwracam szczególnie uwagę na samą przysięgę małżeńską oraz nałożenie sobie obrączek przez małżonków. To wyjątkowe chwile, które pozostają w pamięci na długie lata. Kolejny etap to wesele, gdzie goście składają życzenia Parze Młodej. Krojenie tortu, pierwszy taniec, mały plener w dniu ślubu, podziękowania dla rodziców, oczepiny, a także wiele więcej - tych elementów z pewnością nie może zabraknąć na zdjęciach. Wcześniej ustalam z klientami, jakie elementy są dla nich najważniejsze i na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wykonywania reportażu ślubnego w Warszawie.

Zawsze chcę, aby efekty pracy były jak najbardziej zachwycające dla nowożeńców, dlatego przed przystąpieniem do wykonania reportażu ślubnego (Warszawa) chcę poznać potrzeby i Wasze opinie. Proponuję zarys sesji ślubnej w plenerze, informuję o sposobie wykonywania zdjęć, ale także biorę pod uwagę indywidualne życzenia oraz pomysły. To w końcu wyjątkowy dzień dla Pary Młodej, podczas którego wszystkie elementy, a przede wszystkim zdjęcia, powinny być wyjątkowe. Wspólnie ustalamy najlepszą koncepcję działań oraz czas realizacji usługi. 

Ania 

Wszystkie zdjęcia ślubne w Warszawie i okolicach wykonuję za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dysponuję profesjonalnymi aparatami marki Canon, a także wieloma obiektywami. Moje ulubione to te wcześniej wspomniane – stałoogniskowe i bardzo jasne. Dobry fotograf na ślub w Warszawie to taki, który dopasuje się do wymagań klientów. Dlatego mam przyjemność serdecznie zaprosić Was do pięknej kawiarni w centrum Warszawy. Chętnie usiądę z Wami przy kawie i porozmawiamy o tym, jakie są Wasze oczekiwania, opowiem o tym jak pracuję i wspólnie określimy jak dokładnie będzie wyglądać nasza współpraca. Gorąco zachęcam Was także by przy kubku gorącej herbaty wygodnie rozgościć się na mojej stronie i obejrzeć portfolio. Warto, aby fotograf na ślub w Warszawie posiadał spore doświadczenie w swojej branży – macie Państwo wtedy pewność, że cała uroczystość przebiegnie pomyślnie i że najlepsze chwile zostaną uwiecznione. A gdy będziecie zainteresowani współpracą, napiszcie kilka słów o Waszej uroczystości a ja chętnie wyślę Wam swoją ofertę.

Planujecie wesele i potrzebny jest Wam fotograf na ślub (Warszawa)? Bogate doświadczenie i umiejętności sprawiają, że zawsze staję na wysokości zadania. Zapraszam do współpracy!

ZAPRASZAM NA KAWĘ – FOTOGRAF NA ŚLUB WARSZAWA – PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Wspomniana sesja nie musi być wykonywana w dniu uroczystości. Wiem, że mogłoby to być dla niektórych szczególnie stresujące, pogoda może nie dopisać lub może zabraknąć czasu. Dlatego możemy razem wybrać dogodny termin, w którym wykonamy sesję w plenerze w wybranym przez Was miejscu. Doskonale znam Warszawę i okolicę, dlatego mogę również doradzić w kontekście miejsca. Mogę zaproponować sesje rustykalne, industrialne, studyjne, w stodole, na polu słoneczników, na wrzosowisku – oj sporo tego 🙂 Na blogu znajdziesz artykuł do proponowanych przeze mnie miejsc na sesję. Potrzebujesz wyjątkowej sesji ślubnej ze swoją drugą połową? Chętnie podejmę się tego zadania. Fotograf ślubny (Warszawa) to mój zawód z powołania!


SESJA ŚLUBNA INNEGO DNIA

Podczas wesela, kiedy słońce powoli zachodzi, proponuję krótki spacer, dosłownie 15-20 minut. To taki moment tylko dla Was. To jest TEN dzień i TE emocje, które staram się zatrzymać dla Was na dłużej. Często z tego krótkiego spaceru powstają najpiękniejsze fotografie tego dnia. Niejednokrotnie pary nie były zainteresowane plenerem innego dnia po otrzymaniu zdjęć z naszej mini sesji w dniu ślubu – bardzo istotną rolę w tej kwestii musi wtedy spełnić fotograf ślubny (Warszawa).


MINI SESJA W DNIU ŚLUBU – ZDJĘCIA ŚLUBNE WARSZAWA – FOTOGRAF ŚLUBNY Z WARSZAWY

Wesele to przede wszystkim świetna zabawa, a także moment, w którym para młoda może już odetchnąć po najbardziej stresującej części dnia, czyli ceremonii ślubu. Jednocześnie na weselu bardzo dużo się dzieje, dlatego to najtrudniejsza część pracy dla fotografa. Pracuję w taki sposób, by uchwycić większość gości naturalnie: w tańcu, rozmowie, w strefie chillout’u, wznoszących toasty, wygłaszających przemówienia. Nie umknie mojej uwadze również pani animatorka z gromadką dzieci jak również portret z ukochaną babcią. Zależy mi również żebyście mieli możliwie dużą ilość zdjęć z gośćmi, dlatego już od kilku lat proponuję w trakcie wesela zdjęcia z gośćmi czy to na tle ozdobionego łuku, na kanapie na środku ogrodu, czy przy klasycznym samochodzie. Od kilku lat obserwuje, że te zdjęcia ewoluowały z pewnego obowiązku do atrakcji dla gości w trakcie wesela, momentu oddechu po pierwszym secie tanecznym, chwili potrzebnego luzu, papierosa i rozmów. Fotograf ślubny (Warszawa) to ktoś, kogo szukasz? Serdecznie zapraszam do współpracy!

 

WESELE – FOTOGRAF WESELNY WARSZAWA

Ślub to zdecydowanie punkt kulminacyjny. Składa się z licznych elementów, które powinny zostać udokumentowane. Nie każdy o tym wie, ale fotograf ślubny (Warszawa) powinien mieć dokument ukończenia kursu fotografii sakralnej, by wiedzieć jaki jest przebieg mszy, kiedy można a kiedy nie można fotografować, gdzie można i nie można wejść. Kurs posiadam i lata doświadczenia również:) Fotografuję w kościele bez lampy z pomocą staroogniskowych najjaśniejszych obiektywów i staram się wykonywać swoją pracę z poszanowaniem miejsca i samego wydarzenia. Z tego powodu oferuję wykonanie fotografii ślubnej w Warszawie, która będzie estetyczna, ale też bardzo rzetelna i dokładna i nie zabraknie w niej żadnych ważnych ujęć. Dzięki temu stworzę dla Was reportaż ślubny (Warszawa), do którego będziecie chętnie wracać po latach.

Jestem przekonana, że zdjęcia ślubne (Warszawa) to prawdziwa szansa na zatrzymanie czasu najpiękniejszych wspomnień. Aby jednak tak mogło być, fotograf weselny (Warszawa) musi się wykazywać dobrym taktem, jak również umiejętnym rozpoznawaniem emocji i wykorzystywania wszelkich okazji do świetnych ujęć. Te, które umieszczone są na mojej stronie, doskonale pokazują, że tak właśnie jest w moim przypadku. W każdej sytuacji staram się dostrzec to, co najlepsze i uchwycić przelotność chwili za pomocą fotografii ślubnej (Warszawa).

ŚLUB – FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA

Każda dobrze opowiedziana historia powinna zawierać początek, punkt kulminacyjny i zakończenie. Dlatego przygotowania z mojego punktu widzenia są nieodłączną częścią reportażu ślubnego. To tutaj panna młoda pierwszy raz zerka w lusterko w pięknym ślubnym makijażu, zakłada suknie ślubną i widzi reakcję narzeczonego na to jak pięknie wygląda (tak zwany first look). Tutaj również powstają portrety, zdjęcia z druhnami i detale – tak kochane przez panny młode. Niejednokrotnie udało mi się uchwycić łzy dziadka, wzruszenie mamy czy też zdezorientowanie czworonożnych członków rodziny:) Przygotowania to dla mnie też czas gdy staram się skrócić pewien dystans i zmienić definicje Pani ia na gościa weselnego a czasem nawet członka rodziny. Są to bardzo ważne aspekty w kontekście przygotowania późniejszego reportażu ślubnego w Warszawie.

Jako fotograf ślubny (Warszawa) do mojej pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, szanując parę młodą, gości, oraz ich prywatność. Swoją osobą staram się nie ingerować w naturalny przebieg wydarzenia, dzięki czemu reportaż ślubny (Warszawa), który przygotowuję, oddaje w pełni indywidualny charakter wydarzenia.

PRZYGOTOWANIA – FOTOGRAF NA WESELE WARSZAWA

Wiem, jak stresującymi wydarzeniami są ślub i wesele, dlatego postaram się zdjąć z Ciebie odpowiedzialność za kwestię fotografii ślubnej (Warszawa). Pracuję w taki sposób, żeby nie ingerować w działania pary młodej oraz nie przeszkadzać gościom w zabawie. Dzięki temu możesz zapomnieć o mojej obecności i nadal mieć pewność, że fotografia ślubna (Warszawa) będzie na wysokim poziomie. Dzień ślubu to nie plan zdjęciowy, tutaj najważniejsze by fotograf ślubny (Warszawa) znalazł się we właściwym miejscu i czasie, nie kreował rzeczywistości lecz by pięknie ją uchwycił. Jeśli potrzebny Wam jest dobry fotograf ślubny (Warszawa) - jestem w stanie zaoferować profesjonalną obsługę, która będzie dopasowana do Twoich wymagań.

Jako profesjonalny fotograf ślubny (Warszawa), na mój warsztat składają się nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale również ogromne doświadczenie, kreatywność, no i oczywiście pasja. Tworzone przeze mnie zdjęcia ślubne (Warszawa) odzwierciedlają miłość dzieloną przez młodą parę i stanowią nośnik najpiękniejszych wspomnień.

JAK PRACUJĘ – FOTOGRAFIA ŚLUBNA WARSZAWA

Nie da się ukryć, że jednak większość moich fotografii ślubnych ma miejsce w Warszawie i jej okolicach – tu gdzie mieszkam od zawsze. Od kiedy w naszej rodzinie pojawił się wyczekiwany synek, postanowiłam pracować nieco bardziej lokalnie. Co nie znaczy, że przynajmniej kilka razy do roku nie znajdziecie mnie nad morzem lub na śląsku na reportażu czy sesji:) Nadal uwielbiam podróżować, choć to w Warszawie jest mój dom.

Fotografia ślubna (Warszawa), którą wykonuję, może dzięki temu zyskać piękną oprawę wyjątkowych, aczkolwiek mało znanych miejsc w tym cudownym mieście.

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Zdjęcia z fotografii ślubnej w Warszawie będą pamiątką na lata dla Was i dla Waszych bliskich. Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Warszawie – jesteś we właściwym miejscu:) Oferuję sesje ślubne, a także wykonanie reportażu z samej uroczystości lub wesela. Praca jako fotograf ślubny (Warszawa) to moja pasja i sprawia mi wiele przyjemności. Zapraszam do współpracy!

FOTOGRAF – ŚLUB WARSZAWA