Z biegiem czasu powoli zaczęły do mnie wracać „moje pary młode”, których rodziny zaczęły się powiększać. Najpierw sesje ciążowe, potem noworodkowe, chrzest, pierwszy roczek i sesje rodzinne w Warszawie. Najbardziej w swojej pracy lubię wracać do moich klientów po kolejne ważne momenty w ich życiu. Cieszy mnie nie tylko moment, w którym widzę jaką radość sprawia Wam oglądnie tych zdjęć, powrót do tamtych emocji, ale mam wrażenie, jakbym sama towarzyszyła Wam przez chwilę w tych ważnych momentach zwyczajnie pięknej codzienności. Co więcej, niezwykle satysfakcjonujące jest to, że mam szansę uchwycić to, co jest bardzo ulotne, a odgrywa najważniejszą rolę w fotografii rodzinnej w Warszawie - czyli Wasze emocje.

Kilka lat temu zostałam mamą i wówczas nastąpił mocny impuls, dzięki któremu zrozumiałam jak czas nieubłaganie biegnie do przodu, jak ważne jest chwytanie tych pierwszych kroczków, pierwszych sanek, świąt, momentów najpiękniejszych w życiu. Jako fotograf rodzinny w Warszawie zrozumiałam wówczas, jak ważne powierzacie mi zadanie, by zatrzymać dla Was ten cenny czas. Staram się to robić najlepiej jak potrafię w pełni zaangażowania wkładając w to całe serce. Bardzo osobiście traktuję wszelkie spotkania z Wami w ramach sesji rodzinnych w Warszawie. Staram się aby rezultaty, w postaci dostarczanych przeze mnie zdjęć, w pełni spełniały Wasze oczekiwania. A to z kolei sprawia, że te same rodziny wracają i zamawiają kolejne usługi, co jest największym komplementem w zawodzie fotografa rodzinnego w Warszawie.FOTOGRAFIA RODZINNA WARSZAWA – SESJA RODZINNA WARSZAWA

Jednym z najciekawszych i najbardziej naturalnych rodzajów zdjęć, z jakimi często spotykam się w mojej pracy, jest właśnie fotografia rodzinna w Warszawie. Ich główną cechą charakterystyczną jest ich dynamika, spontaniczność, naturalność i wyjątkowe ciepło. Sama bardzo cenię sobie rodzinny czas i doskonale wiem, jak wyglądają emocje podczas tego typu spotkań. Dzięki temu mogę uchwycić je w kadrach, do których z całą pewnością chętnie będziecie wracać przy każdej możliwej okazji. Staram się by na sesji panowała luźna, rodzinna atmosfera a powstałe zdjęcia pokazywały Wasze naturalne relacje. To dla mnie niezwykle ważne aspekty. Dzieje się tak, ponieważ lata przepracowane w zawodzie fotografa rodzinnego w Warszawie nauczyły mnie, że kluczem jest by członkowie rodziny przed obiektywem mogli być sobą. To najlepiej sprawdza się w trakcie uwieczniania ich na zdjęciach i przynosi im najwięcej radości.

W fotografii rodzinnej (Warszawa) jest zawarta pewnego rodzaju magia, pozwalająca nam uchwycić wyjątkowe chwile. W pewnym sensie zatrzymać na ułamek sekundy czas i zapisać wspomnienie w formie obrazu. Obrazu, do którego możemy wracać, aby przeżyć dany moment ponownie. Jeśli potrzebujecie fotografa, który wykona sesję rodzinną w Warszawie dla was i waszych pociech, to jesteście teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Wystarczy napisać maila z zapytaniem, a ja chętnie wyślę ofertę i zaproponuję ciekawe miejsca na sesję rodzinną w Warszawie. Zapraszam również by zajrzeć na blog do mojego artykułu o ciekawych miejscach na plener w Warszawie i okolicach. To pomoże Wam zainspirować się, oraz nieco poznać styl, w jakim pracuję. Fotografia rodzinna w Warszawie w moim wydaniu czeka właśnie na Ciebie!

SESJA CIĄŻOWA


To kolejny bardzo ważny moment w życiu każdej kobiety. Czas oczekiwania na nowe życie. Warty uwiecznienia, zapamiętania i pokazania jego piękna. Warto dopasować stylizację do wybranego wcześniej miejsca i klimatu tego typu sesji zdjęciowej rodzinnej w Warszawie. To sprawia, że razem z klientką możemy stworzyć niesamowitą pamiątkę, którą kobieta z utęsknieniem oczekująca na potomka, przyszły tata maluszka oraz inni bliscy będą oglądać ze wzruszeniem już po narodzinach. Czasem odbywają się one z całą rodziną, – mężem i dziećmi a czasem skupiamy się na samej przyszłej mamie. Wszystko zależy od tego jaki charakter sesji rodzinnej w Warszawie wybierzesz.

Ania 

W robieniu zdjęć pomaga mi też zdobyte wykształcenie – jestem psychologiem, dzięki czemu łatwiej jest mi zrozumieć emocje, uwiecznić je na fotografiach ale też umiejętnie pracować z klientem. To właśnie dzięki temu sesje zdjęciowe rodzinne w Warszawie Fotografuję już od długiego czasu, wykorzystując w swojej pracy już całkiem spore doświadczenie, które posiadam, a także wiedzę zdobytą na warsztatach. Co więcej, nieustannie dbam o poszerzanie bazy zgromadzonych dotychczas informacji z branży, a także różnorodnych wymagań klientów. Zdaję sobie bowiem sprawę, że ten obszar sztuki wciąż się rozwija - podobnie jak oczekiwania osób pragnących uzyskać tak cenną pamiątkę, jak zdjęcia. Właśnie te aspekty sprawiają, że sesje rodzinne w Warszawie prowadzone przeze mnie dają pożądane przez klientów rezultaty w postaci ponadczasowych fotografii.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług obejmujących sesje zdjęciowe rodzinne w Warszawie. Zapewniam, że z połączenia Waszych emocji oraz uczuć, jakimi się nawzajem darzycie, a także prezentowanych przeze mnie umiejętności powstaną niesamowite rezultaty. W celu umówienia się na sesję fotografii rodzinnej w Warszawie – proszę o kontakt przez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie. Dzięki dostarczeniu przez Was wszystkich istotnych szczegółów będę wiedzieć, w jaki sposób przygotować się do ewentualnej realizacji zlecenia. Co więcej, w ten sposób poznam również Wasze oczekiwania względem przeprowadzonej przeze mnie sesji rodzinnej w Warszawie. To z kolei przełoży się na maksymalną satysfakcję obu stron nie tylko w związku z moją pracą w dniu uroczystości lub zaplanowanego spotkania, ale również z dostarczonymi później zdjęciami.


FOTOGRAFIA RODZINNA, WARSZAWA - WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jestem profesjonalistką, pasjonatką fotografii ale także artystką i przede wszystkim mamą. Takie połączenie daje mi ogromne spektrum możliwości – od szerszego spojrzenia na otaczający nas świat, które umożliwia mi wydobycie realnego piękna z pozornie najprostszych i zwyczajnych przedmiotów i miejsc, po umiejętności wizualizacji gotowego obrazu, dzięki czemu wiem, jaki będzie efekt danego zdjęcia jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki. Jako osoba spostrzegawcza zwracam uwagę na najdrobniejsze detale otoczenia oraz fotografowanych osób. Dzięki temu obraz, jaki kreuję w trakcie każdej sesji rodzinnej w Warszawie, jest spójny oraz harmonijny. To sprawia, że niepotrzebne zakłócenia nie przeszkadzają w odbiorze uwiecznionej sceny, a istotne emocje, cechy czy elementy wysuwają się na pierwszy plan.

SESJA ZDJĘCIOWA RODZINNA WARSZAWA – DLACZEGO JA?

Sesje kobiece, czy buduarowe, to okazja do uchwycenia piękna w obiektywie. Wiele pań decyduje się na tę opcję, ponieważ pozwala ona na wykonanie efektownych, a zarazem pięknych zdjęć portretowych. Na sesji kobiecej dbam o najmniejsze szczegóły i zwracam uwagę na spójność otoczenia, by nic nie było w stanie zakłócić obrazu chwytanej przez aparat kobiecości. Staram się to robić ze smakiem. Kadry są delikatne i kobiece, niekiedy poważne, tajemnicze, a innym razem sensualne i buduarowe. Wszystko zależy od klientki. Dzięki temu zdjęcia z moich sesji nadają się nie tylko jako osobista pamiątka, ale również mogą zostać wykorzystane na wiele różnych sposobów.

Zapraszam do obejrzenia na blogu kilku takich sesji: sesja kobieca. Miejsce i klimat sesji na pewno uda nam się dopasować:) Takie sesje również często są wręczana w formie vouchera, jako prezent dla dziewczyny, żony, na rocznicę, Dzień kobiet czy też forma prezentu na wieczór panieński. Podarunek o takim charakterze sprawia, że każda z pań ma szansę poczuć się wyjątkowa, doceniona oraz po prostu piękna. Serdecznie zapraszam na sesje buduarowe, które wykonuję jako doświadczony fotograf rodzinny w Warszawie.

 

SESJA BUDUAROWA

MINI SESJE stały się coraz bardziej popularne w ostatnich latach i na dobre weszły już do mojej oferty. Zazwyczaj sezonowo w okresie Świąt Bożego Narodzenia lub przy okazji Dnia Kobiet czy Dnia Mamy proponuję atrakcyjne cenowo MINI SESJE w wybranym miejscu. Czasem jest to pięknie ozdobione studio a czasem kwitnący sad. MINI SESJA rodzinna (Warszawa) charakteryzuje się tym, że trwaja krótko (do 60 minut), otrzymujecie do wyboru określoną w ofercie ilość zdjęć a cena jest atrakcyjna względem standardowej oferty:) Zapraszam do systematycznego śledzenia moich profili na IG i Facebooku:) Tam bowiem regularnie zamieszczam efekty tego typu sesji zdjęciowych rodzinnych z Warszawy oraz okolic.

MINI SESJA


Często zapraszacie mnie na reportaż z chrztu. Lubię zaczynać fotografowanie od krótkich przygotowań w domu, kiedy jesteście może nieco w pośpiechu, ale wszyscy razem w swoim domu. Ubieracie maluszka w pierwszą elegancką koronkową sukienkę, maleńkie buciki czy marynarkę. Potem towarzyszę Wam w kościele, uwieczniając uśmiechy zaproszonych bliskich oraz troskę rodziców. Jednak przede wszystkim, skupiam się na najważniejszych momentach tego dnia - polanie główki maluszka wodą święconą, nałożenie szatki, zapalenie świecy czy składanie przyrzeczeń chrzcielnych w imieniu pociechy. Również staram się pracować tak bym była możliwie niezauważalna - ostatecznie zależy mi na Waszych naturalnych emocjach, abyście mogli je odtwarzać w głowach, ilekroć weźmiecie do ręki wykonane przeze mnie fotografie rodzinne (Warszawa).

Czasem reportaż kończę zdjęciami rodzinnymi, z chrzestnymi przed kościołem, w parku, ogrodzie. Zazwyczaj jednak fotografuję również krótko składanie życzeń, wręczanie prezentów, obiad, zabawę kuzynów no i pierwszy tort w życiu:) W ten sposób powstaje pełna relacja z tego wyjątkowego dnia. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które są chętne zobaczyć jak od podstaw powstaje taka sesja zdjęciowa rodzinna w Warszawie.

CHRZEST – SESJA RODZINNA WARSZAWA

Moja fotografia rodzinna (Warszawa) wpisuje się w nurt fotografii lifestyle. Nie znajdziecie u mnie nienaturalnie ułożonych w koszyczkach niemowlaków, ani zawiniętych w kokony maluszków. Na sesje nie przyjeżdżam z asortymentem ubranek i gadżetów za to z otwartą głową i uważnym spojrzeniem, by subtelnie uchwycić to co takie ulotne w tych pierwszych chwilach. Staram się sfotografować maleńkie stopy, które rosną zbyt szybko, pierwsze uśmiechy, kruchość maleństwa w silnych dłoniach taty i czułość mamy. To bardzo szczególny czas i staram się dopasować do rytmu Waszego dnia i towarzyszyć Wam przez chwilę w tej nowo rozpoczętej podróży.

SESJA NOWORODKOWA