Wasze zdjęcia rodzinne

Tak mogą wyglądać

Sesja rodzinna na wrzosowisku

Sesja noworodkowa w domu

Sesja ciążowa w studio

Sesja rodzinna na farmie dyń

Sesja rodzinna w kwitnącej magnolii

Sesja mamy z córką w lawendzie

Sesja rodzinna w sadzie

Kilka lat temu zostałam mamą i wówczas nastąpił mocny impuls, dzięki któremu zrozumiałam jak czas nieubłaganie biegnie do przodu, jak ważne jest zatrzymywanie w kadrze pierwszych kroczków, pierwszych sanek, świąt, momentów najpiękniejszych w życiu. Zrozumiałam wówczas, jak ważne powierzacie mi zadanie, by zatrzymać dla Was ten cenny czas. Staram się to robić najlepiej jak potrafię w pełni zaangażowania wkładając w to całe serce.

KAROLINA + PAWEŁ + ALBERT + DANUSIA

Wiosenna sesja w sadzie

OLA + JULKA

Letnia sesja mamy z córką w lawendzie

KAMILA + MICHAŁ + NINKA + JULEK

Wiosenna sesja w magnolii

WERONIKA + PAWEŁ + LUSIA

Jesienna sesja na farmie dyń

AGNIESZKA + TOMEK + TYMON

Sesja noworodkowa w domu

KASIA + TOMEK

Sesja ciążowa w studio

MAYMUNA + GREG + AYA

Sesja rodzinna na wrzosowisku

E-book

Jaki jest sekret pięknie naturalnych zdjęć na sesji lifestyle? Czym się kierować przy wyborze miejsca sesji? Jak się ubrać? Co ze sobą wziąć ? Jakie są pomysły na przebieg sesji? Jaki pakiet wybrać? I dlaczego sesja tyle kosztuje?

Ten e-book jest dla Ciebie

Wszystko o sesji rodzinnej lifestyle

Jeśli chcesz wiedzieć

dowiedz się więcej

“Mam wysoko wrażliwe dzieci i niechętnie współpracują one z osobami, które słabo znają. Ania stworzyła na sesji taką atmosferę, że teraz mamy zdjęcia jak rodzina z amerykańskiej pocztówki. Było magicznie, poczuliśmy przyjazną atmosferę, świetnie się bawiliśmy, a dzieci chętnie współpracowały. W tym roku powtarzamy sesje. Kto wie, może stanie się ona naszą coroczną rodzinną tradycją:).”

kasia

"Koniec tego roku skłonił mnie do pewnych refleksji i wspomnień a tu najlepsze są zdjęcia. Wróciłam dziś do wszystkich zdjęć jakie mam fizycznie wywołane w domu :-) Był to bardzo dziwny rok, trudny i piękny jednocześnie. Muszę szczerze przyznać, że jesteś fotografem, który totalnie skradł moje serce 🤍Dziękuje Ci ostatni raz w tym roku za nasze spotkanie, reportaż i piękne wspomnienia. Nie wiem czy „dziękuje” wystarczy, aby wyrazić jak bardzo szczęśliwa jestem jak patrzę na zdjęcia, ale tak już mam, że niewiele mi trzeba, aby się wzruszyć, i to „niewielkie” dziękuje musi wystarczyć"

olga

"Aniu zdjęcia dotarły między jednym a drugim kaszlem dziecka i chociaż akompaniament słaby to zdjęcia są super:)
Nawet mój lekko sceptyczny mąż (który super wychodzi na zdjęciach, ale ma dużą nieufność do fotografów) mówi " ...potrafi robić zdjęcia i jest niewidzialna" - to o Tobie:)
Mam nadzieję do zobaczenia przy innej okazji:) I będziemy polecać innym z okazji i z braku okazji:)"

Małgosia

“OBEJRZANE!!!
Piękniejszych zdjęć nie mogliśmy sobie wymarzyć. Wszystkie są MEGA!!! DZIĘKUJEMY!!!”

Asia

“ Ania, wszystkie są zaj....., serio! Nawet nie przeszkadzają mi własne niedoskonałości, bo na tych zdjęciach jest miłość i radość.
Ta sesja naprawdę otworzyła mi oczy, że warto, że to nie są pozowane zdjęcia, tylko nasze szczęście tu i teraz zamknięte w kadrach aparatu.”

ola

“ Na sesjach Ani liczą się emocje, bycie razem, uśmiechy, gesty, patrzenie na siebie z czułością. Chwile radości i spokoju.
Ta sesja to czas, kiedy możemy spojrzeć na siebie z czułością, zatrzymać się w tym zabieganiu, które towarzyszy świątecznym przygotowaniom. Nie siadamy ze sztucznym uśmiechem wpatrzeni w obiektyw aparatu. My tam jesteśmy sobą a Ania łapie te momenty przecedzając je przez swoje czułe oko."

Karolina

Pobierz darmowy poradnik, który podpowie jakie są tajniki by dzieci czuły się pewniej na sesji, co można zaplanować i przygotować wcześniej by uzyskać piękne i naturalne zdjęcia z sesji lifestyle. Aby pobrać poradnik podaj swoje imię i adres mailowy. W przyszłości otrzymasz informację
o nowych dostępnych materiałach. W planach mam również Newsletter:)

"Jak przygotować dzieci
do sesji lifestyle"

Darmowy poradnik

Nie przegap !!!

Dziękuję za zaufanie:) Mam nadzieję, że w poradniku znajdziesz sporo przydatnych informacji:)

Pobierz swój bezpłatny poradnik

pobierz poradnik  !

klik

* polityka prywatności