Chrzest Święty to ważne wydarzenie dla dziecka, jego rodziców, ale także najbliższej rodziny. To jeden z tych momentów, który często decydujemy się uwiecznić i wracamy do niego przez całe życie. Profesjonalne zdjęcia z ceremonii będą stanowić doskonałą pamiątkę. Fotograf na chrzest w Warszawie to usługa, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Chyba dlatego, że zdjęcia to doskonały prezent dla rodziny, ale także sposób na odświeżenie wspomnień. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Wykonuję reportaże głównie w Warszawie i pobliskich miejscowościach. W mojej ofercie znajdziesz trzy pakiety, które zawierają różny zakres reportażu, od samej uroczystości Chrztu Świętego po kilku godzinny reportaż od przygotowań w domu po zdjęcia z części restauracyjnej. Zawsze proponuję pełny reportaż czyli zdjęcia podczas przygotowań w domu - zaczynając od ubierania maluszka w eleganckie ubrania, detale i kilka zdjęć rodzinnych jeszcze w domu. Kolejnym elementem reportażu będzie sama ceremonia odbywająca się w kościele, składanie życzeń przez gości oraz wręczanie prezentów. Sesja zdjęciowa na chrzest może również obejmować sesję w plenerze czy wspólne świętowanie z rodziną w domu lub restauracji. Szczegóły dotyczące sesji ustalane są z klientem. 

Fotograf na chrzest (Warszawa) to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz zapewnić sobie pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia można wręczyć również rodzinie, rodzicom chrzestnym czy dziadkom jako prezent. Po wykonanym reportażu można zamówić albumy lub pudełka z odbitkami. Z pewnością będziecie do nich często wracać, a niektóre mogą stać się również ozdobą Waszego domu. Podczas tworzenia reportażu z uroczystości Chrztu Świętego chcę uwiecznić najważniejsze elementy ceremonii, towarzyszące rodzicom i rodzeństwu emocje oraz wspólną radość towarzyszącą wszystkim członkom rodziny. Zdjęcia są naturalne i dbam również o zdjęcie grupowe czy z najbliższymi i gośćmi. Wspólnie ustalamy, na jakich elementach skupić się podczas wykonywania zdjęć i co jest dla Was najbardziej istotne. 

Fotograf na Chrzest (Warszawa) - moja oferta


Wszystkie szczegóły związane z tworzeniem reportażu z Chrztu Świętego ustalane są indywidualnie z klientem podczas rezerwacji terminu. Fotograf na chrzest (Warszawa) to usługa, która z pewnością przyniesie sporo wartych zapamiętania wspomnień. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni te chwile w piękny i naturalny sposób - myślę, że jesteś we właściwym miejscu:) Zapraszam do kontaktu aby zapytać o dostępny termin i ofertę, abyście mogli wybrać odpowiedni dla siebie pakiet.

Fotograf na chrzest - Warszawa 

Ania