fbpx

logo

Sesja ślubna Warszawa | Plener ślubny Warszawa

Nie zawsze trzeba jechać na drugi koniec Polski by zrobić piękne zdjęcia. Wychodzę z założenia, że to emocje i uczucia mają być na pierwszym planie. Jednak plener ślubny w Warszawie daje sporo możliwości. To może być miejsce, z którym jesteście emocjonalnie związani – miejsce pierwszej randki, ulubiona kawiarnia, plaża, na której zapadła najważniejsza decyzja. Chętnie dam się zabrać w takie tylko WASZE miejsce z historią w tle. Równie dobrze mogę zaproponować sporo ciekawych i nietuzinkowych miejsc od industrialnej Pragi, przez plaże, wrzosowiska, mosty, sady i pola. Tak, tak to wszystko na sesji ślubnej w Warszawie i jej bliskich okolicach.

Jak pracuję – Profesjonalna sesja ślubna w Warszawie

Z własnego doświadczenia wiem, że większość par marzy o kreatywnych, naturalnych sesjach ślubnych w Warszawie, a nie sztucznie ustawionych kadrach. Korzystając z moich usług, możecie być pewni, że otrzymacie piękną, naturalną pamiątkę, na której będzie można dostrzec prawdziwe emocje. Nie będę Was ustawiać a jedynie delikatnie upewniać co wygląda fajnie w kadrze. Zatem, jeśli szukacie fotografa wykonującego profesjonalne sesje ślubne w Warszawie, które będą naturalne oraz oddadzą emocje i uczucia – dobrze trafiliście. Plener ślubny w Warszawie potrafi zachwycić swą niespotykaną urodą – przekonaj się sam!

KIEDY? – PLENER ŚLUBNY WARSZAWA

Na ten rodzaj sesji możemy umówić się tuż po weselu, póki emocje nie opadną lub w innym, wybranym przez Was terminie. Plener ślubny w Warszawie to również praktycznie ostatnia okazja, aby włożyć suknię ślubną i garnitur weselny. Na dobrą sprawę wraz z każdym miesiącem mogę zaproponować inny plener ślubny. Warszawa jest miejscem, w którym wiosną pięknie na biało i różowo kwitną sady owocowe, te same sady jesienią mają już jabłka lub wiśnie. W środku lata kwitną słoneczniki a w sierpniu i wrześniu wrzosy. Wszystko zależy jakie miejsce wybraliście sobie aby marzenie spełniła sesja ślubna. Warszawa to miasto, gdzie ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Fotograf ślubny to nie tylko osoba, która wykonuje zdjęcia, ale również konsultant i psycholog. Dobry fotograf ślubny potrafi doradzić i zredukować stres. Musi wiedzieć, jak postępować, aby nie krępować nowożeńców, a także jak sprawić, aby czuli się swobodnie. Dzięki wieloletniej pracy w zawodzie nauczyłam się współpracować z ludźmi i traktować ich jak dobrych znajomych. Z tego powodu atmosfera w czasie sesji jest miła i komfortowa, a para nie wstydzi się okazywać sobie uczuć. Zatem, jeśli marzysz o pięknej, naturalnej sesji ślubnej w Warszawie, skontaktuj się ze mną! Postaram się aby sama sesja była również fajnym wspomnieniem do Waszej kolekcji. Koniecznie sprawdźcie najpiękniejsze plenery ślubne w Warszawie 🙂