logo

Fotografia rodzinna Warszawa | Sesja rodzinna Warszawa

Z biegiem czasu powoli zaczęły do mnie wracać „moje pary młode”, których rodziny zaczęły się powiększać. Najpierw sesje ciążowe, potem noworodkowe, chrzest, pierwszy roczek i sesje rodzinne w Warszawie. Najbardziej w swojej pracy lubię wracać do moich klientów po kolejne ważne momenty w ich życiu. Kilka lat temu zostałam mamą i wówczas nastąpił mocny impuls, dzięki któremu zrozumiałam jak czas nieubłaganie biegnie do przodu, jak ważne jest chwytanie tych pierwszych kroczków, pierwszych sanek, świąt, momentów najpiękniejszych w życiu. Zrozumiałam wówczas, jak ważne powierzacie mi zadanie, by zatrzymać dla Was ten cenny czas. Staram się to robić najlepiej jak potrafię w pełni zaangażowania wkładając w to całe serce.

Fotografia rodzinna Warszawa – sesja rodzinna Warszawa

Jednym z najciekawszych i najbardziej naturalnych rodzajów zdjęć, z jakimi często spotykam się w mojej pracy, są właśnie fotografie rodzinne w Warszawie. Ich główną cechą charakterystyczną jest ich dynamika, spontaniczność, naturalność i wyjątkowe ciepło. Sama bardzo cenię sobie rodzinny czas i doskonale wiem, jak wyglądają emocje podczas tego typu spotkań. Dzięki temu mogę uchwycić je w kadrach, do których z całą pewnością chętnie będziecie wracać przy każdej możliwej okazji. Staram się by na sesji panowała luźna, rodzinna atmosfera a powstałe zdjęcia pokazywały Wasze naturalne relacje. W fotografii jest zawarta pewnego rodzaju magia, pozwalająca nam uchwycić wyjątkowe chwile. W pewnym sensie zatrzymać na ułamek sekundy czas i zapisać wspomnienie w formie obrazu. Obrazu, do którego możemy wracać, aby przeżyć dany moment ponownie. Jeśli potrzebujecie fotografa, który wykona sesję rodzinną w Warszawie dla was i waszych pociech, to jesteście teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Wystarczy napisać maila z zapytaniem, a ja chętnie wyślę ofertę i zaproponuję ciekawe miejsca na sesję rodzinną w Warszawie. Zapraszam również by zajrzeć na blog do mojego artykułu o ciekawych miejscach na plener w Warszawie i okolicach. Fotografia rodzinna w Warszawie czeka właśnie na Ciebie!

SESJA CIĄŻOWA

To kolejny bardzo ważny moment w życiu każdej kobiety. Czas oczekiwania na nowe życie. Warty uwiecznienia, zapamiętania i pokazania jego piękna. Warto dopasować stylizację do wybranego wcześniej miejsca i klimatu sesji. Czasem odbywają się one z całą rodziną, – mężem i dziećmi a czasem skupiamy się na samej przyszłej mamie. Wszystko zależy od tego jaki charakter sesji wybierzesz.

SESJA NOWORODKOWA

Moja fotografia wpisuje się w nurt fotografii lifestyle. Nie znajdziecie u mnie nienaturalnie ułożonych w koszyczkach niemowlaków, ani zawiniętych w kokony maluszków. Na sesje nie przyjeżdżam z asortymentem ubranek i gadżetów za to z otwartą głową i uważnym spojrzeniem, by subtelnie uchwycić to co takie ulotne w tych pierwszych chwilach. Staram się sfotografować maleńkie stopy, które rosną zbyt szybko, pierwsze uśmiechy, kruchość maleństwa w silnych dłoniach taty i czułość mamy. To bardzo szczególny czas i staram się dopasować do rytmu Waszego dnia i towarzyszyć Wam przez chwilę w tej nowo rozpoczętej podróży.

CHRZEST – SESJA RODZINNA WARSZAWA

Często zapraszacie mnie na reportaż z chrztu. Lubię zaczynać fotografowanie od krótkich przygotowań w domu, kiedy jesteście może nieco w pośpiechu, ale wszyscy razem w swoim domu. Ubieracie maluszka w pierwszą elegancką koronkową sukienkę, maleńkie buciki czy marynarkę. Potem towarzyszę Wam w kościele. Również staram się pracować tak bym była możliwie niezauważalna. Czasem reportaż kończę zdjęciami rodzinnymi, z chrzestnymi przed kościołem, w parku, ogrodzie. Zazwyczaj jednak fotografuję również krótko składanie życzeń, wręczanie prezentów, obiad, zabawę kuzynów no i pierwszy tort w życiu:) Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które są chętne zobaczyć jak od podstaw powstaje taka sesja rodzinna w Warszawie.

MINI SESJA

MINI SESJE stały się coraz bardziej popularne w ostatnich latach i na dobre weszły już do mojej oferty. Zazwyczaj sezonowo w okresie Świąt Bożego Narodzenia lub przy okazji Dnia Kobiet czy Dnia Mamy proponuję atrakcyjne cenowo MINI SESJE w wybranym miejscu. Czasem jest to pięknie ozdobione studio a czasem kwitnący sad. MINI SESJE charakteryzują się tym, że trwają krótko (do 60 minut), otrzymujecie do wyboru określoną w ofercie ilość zdjęć a cena jest atrakcyjna względem standardowej oferty:) Zapraszam do systematycznego śledzenia moich profili na IG i Facebooku:)

SESJA BUDUAROWA

Sesje kobiece, czy buduarowe, to okazja do uchwycenia piękna w obiektywie. Staram się to robić ze smakiem. Kadry są delikatne i kobiece. Zapraszam do obejrzenia na blogu kilku takich sesji: sesja kobieca. Miejsce i klimat sesji na pewno uda nam się dopasować:) Takie sesje również często są wręczana w formie vouchera, jako prezent dla dziewczyny, żony, na rocznicę, Dzień kobiet czy też forma prezentu na wieczór panieński. Serdecznie zapraszam.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA MOJE USŁUGI?

Jestem profesjonalistką, pasjonatką fotografii ale także artystką i przede wszystkim mamą. Takie połączenie daje mi ogromne spektrum możliwości – od szerszego spojrzenia na otaczający nas świat, które umożliwia mi wydobycie realnego piękna z pozornie najprostszych i zwyczajnych przedmiotów i miejsc, po umiejętności wizualizacji gotowego obrazu, dzięki czemu wiem, jaki będzie efekt danego zdjęcia jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki. W robieniu zdjęć pomaga mi też zdobyte wykształcenie – jestem psychologiem, dzięki czemu łatwiej jest mi zrozumieć emocje, uwiecznić je na fotografiach ale też umiejętnie pracować z klientem. Fotografuję już od długiego czasu, wykorzystując w swojej pracy już całkiem spore doświadczenie, które posiadam, a także wiedzę zdobytą na warsztatach. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług. W celu umówienia się na sesję fotografii rodzinnej w Warszawie – proszę o kontakt przez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie.