fbpx

logo

Fotografia rodzinna Warszawa | Sesja rodzinna Warszawa

Z biegiem czasu powoli zaczęły do mnie wracać „moje pary młode”, których rodziny zaczęły się powiększać. Najpierw sesje ciążowe, potem noworodkowe, chrzest, pierwszy roczek i sesje rodzinne w Warszawie. Najbardziej w swojej pracy lubię wracać do moich klientów po kolejne ważne momenty w ich życiu. Kilka lat temu zostałam mamą i wówczas nastąpił mocny impuls, dzięki któremu zrozumiałam jak czas nieubłaganie biegnie do przodu, jak ważne jest chwytanie tych pierwszych kroczków, pierwszych sanek, świąt, momentów najpiękniejszych w życiu. Zrozumiałam wówczas, jak ważne powierzacie mi zadanie, by zatrzymać dla Was ten cenny czas. Staram się to robić najlepiej jak potrafię w pełni zaangażowania wkładając w to całe serce.

Fotografia rodzinna Warszawa – sesja rodzinna Warszawa

Jednym z najciekawszych i najbardziej naturalnych rodzajów zdjęć, z jakimi często spotykam się w mojej pracy, jest właśnie fotografia rodzinna w Warszawie. Ich główną cechą charakterystyczną jest ich dynamika, spontaniczność, naturalność i wyjątkowe ciepło. Sama bardzo cenię sobie rodzinny czas i doskonale wiem, jak wyglądają emocje podczas tego typu spotkań. Dzięki temu mogę uchwycić je w kadrach, do których z całą pewnością chętnie będziecie wracać przy każdej możliwej okazji. Staram się by na sesji panowała luźna, rodzinna atmosfera a powstałe zdjęcia pokazywały Wasze naturalne relacje. W fotografii jest zawarta pewnego rodzaju magia, pozwalająca nam uchwycić wyjątkowe chwile. W pewnym sensie zatrzymać na ułamek sekundy czas i zapisać wspomnienie w formie obrazu. Obrazu, do którego możemy wracać, aby przeżyć dany moment ponownie. Jeśli potrzebujecie fotografa, który wykona sesję rodzinną w Warszawie dla was i waszych pociech, to jesteście teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Wystarczy napisać maila z zapytaniem, a ja chętnie wyślę ofertę i zaproponuję ciekawe miejsca na sesję rodzinną w Warszawie. Zapraszam również by zajrzeć na blog do mojego artykułu o ciekawych miejscach na plener w Warszawie i okolicach. Fotografia rodzinna w Warszawie czeka właśnie na Ciebie!

SESJA CIĄŻOWA

To kolejny bardzo ważny moment w życiu każdej kobiety. Czas oczekiwania na nowe życie. Warty uwiecznienia, zapamiętania i pokazania jego piękna. Warto dopasować stylizację do wybranego wcześniej miejsca i klimatu sesji. Czasem odbywają się one z całą rodziną, – mężem i dziećmi a czasem skupiamy się na samej przyszłej mamie. Wszystko zależy od tego jaki charakter sesji rodzinnej w Warszawie wybierzesz.

SESJA NOWORODKOWA

Moja fotografia rodzinna (Warszawa) wpisuje się w nurt fotografii lifestyle. Nie znajdziecie u mnie nienaturalnie ułożonych w koszyczkach niemowlaków, ani zawiniętych w kokony maluszków. Na sesje nie przyjeżdżam z asortymentem ubranek i gadżetów za to z otwartą głową i uważnym spojrzeniem, by subtelnie uchwycić to co takie ulotne w tych pierwszych chwilach. Staram się sfotografować maleńkie stopy, które rosną zbyt szybko, pierwsze uśmiechy, kruchość maleństwa w silnych dłoniach taty i czułość mamy. To bardzo szczególny czas i staram się dopasować do rytmu Waszego dnia i towarzyszyć Wam przez chwilę w tej nowo rozpoczętej podróży.

CHRZEST – SESJA RODZINNA WARSZAWA

Często zapraszacie mnie na reportaż z chrztu. Lubię zaczynać fotografowanie od krótkich przygotowań w domu, kiedy jesteście może nieco w pośpiechu, ale wszyscy razem w swoim domu. Ubieracie maluszka w pierwszą elegancką koronkową sukienkę, maleńkie buciki czy marynarkę. Potem towarzyszę Wam w kościele. Również staram się pracować tak bym była możliwie niezauważalna. Czasem reportaż kończę zdjęciami rodzinnymi, z chrzestnymi przed kościołem, w parku, ogrodzie. Zazwyczaj jednak fotografuję również krótko składanie życzeń, wręczanie prezentów, obiad, zabawę kuzynów no i pierwszy tort w życiu:) Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które są chętne zobaczyć jak od podstaw powstaje taka sesja zdjęciowa rodzinna w Warszawie.

MINI SESJA

MINI SESJE stały się coraz bardziej popularne w ostatnich latach i na dobre weszły już do mojej oferty. Zazwyczaj sezonowo w okresie Świąt Bożego Narodzenia lub przy okazji Dnia Kobiet czy Dnia Mamy proponuję atrakcyjne cenowo MINI SESJE w wybranym miejscu. Czasem jest to pięknie ozdobione studio a czasem kwitnący sad. MINI SESJA rodzinna (Warszawa) charakteryzuje się tym, że trwaja krótko (do 60 minut), otrzymujecie do wyboru określoną w ofercie ilość zdjęć a cena jest atrakcyjna względem standardowej oferty:) Zapraszam do systematycznego śledzenia moich profili na IG i Facebooku:)

SESJA BUDUAROWA

Sesje kobiece, czy buduarowe, to okazja do uchwycenia piękna w obiektywie. Staram się to robić ze smakiem. Kadry są delikatne i kobiece. Zapraszam do obejrzenia na blogu kilku takich sesji: sesja kobieca. Miejsce i klimat sesji na pewno uda nam się dopasować:) Takie sesje również często są wręczana w formie vouchera, jako prezent dla dziewczyny, żony, na rocznicę, Dzień kobiet czy też forma prezentu na wieczór panieński. Serdecznie zapraszam.

SESJA ZDJĘCIOWA RODZINNA WARSZAWA – DLACZEGO JA?

Jestem profesjonalistką, pasjonatką fotografii ale także artystką i przede wszystkim mamą. Takie połączenie daje mi ogromne spektrum możliwości – od szerszego spojrzenia na otaczający nas świat, które umożliwia mi wydobycie realnego piękna z pozornie najprostszych i zwyczajnych przedmiotów i miejsc, po umiejętności wizualizacji gotowego obrazu, dzięki czemu wiem, jaki będzie efekt danego zdjęcia jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki. W robieniu zdjęć pomaga mi też zdobyte wykształcenie – jestem psychologiem, dzięki czemu łatwiej jest mi zrozumieć emocje, uwiecznić je na fotografiach ale też umiejętnie pracować z klientem. Fotografuję już od długiego czasu, wykorzystując w swojej pracy już całkiem spore doświadczenie, które posiadam, a także wiedzę zdobytą na warsztatach. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług. W celu umówienia się na sesję fotografii rodzinnej w Warszawie – proszę o kontakt przez specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie.