fbpx

logo

Wesele w Willi Brzegi | Ania + Piotrek

Gdy tylko usłyszałam, że przygotowania będą na działce, wiedziałam, że będzie pięknie. Tego dnia wszystko było naturalne. Zaczynając od przygotowań w naturze, poprzez makijaż, fryzurę po dodatki. Ania i tak nie potrzebowała ich wiele, jej uśmiech przysłaniał wszystko inne. Wprost kocham fotografować osoby, które uśmiechają się całą sobą – Ania taka była. Sama uroczystość, choć w zwyczajnej sali urzędu, z najbliższymi, których usta były zakryte maską, nadal miała w sobie coś magicznego. Ania była do głębi poruszona.

Po dłuższej chwili pełnych emocji życzeń, pojechaliśmy do Willi Brzegi na obiad. Wesele nie miało charakteru taneczno-imprezowego. Było to raczej spotkanie najbliższej rodziny i przyjaciół przy wspólnym stole, by świętować nową wspólną drogę Ani i Piotrka. Miejsce bardzo urokliwe, schowane w sosnowym lesie, nieopodal rzeki Świder z przepysznym jedzeniem w podwarszawskim Józefowie. W tych okolicach można zobaczyć niezwykły, niespotykany nigdzie indziej styl architektoniczny – świdermajer. Właśnie w takim stylu została wybudowana Willa Brzegi z poszanowaniem do miejsca i historii Józefowa.

Podczas gdy goście smakowali kolejnych pyszności my z młodymi wyszliśmy na krótki spacer do ogrodu. Złapaliśmy ostatnie promienie słońca.

miejsce: https://willabrzegi.pl/