fbpx

logo

Sesja ciążowa w folwarku ruchenka

Są takie miejsca, do których chce się wracać, które bez wątpienia prowadzą ludzie pasji. Folwark Ruchenka należy do jednego z nich. Pomysł na stworzenie takiej przestrzeni urodził się w marzeniach pewnej pary. Kupując siedlisko oczami wyobraźni widzieli starą stodołę, jako miejsce cudnych wydarzeń, które zdobić będą jej stare sęki. Na pustej przestrzeni wokół pól postawili drewniane domko-sypialnie z przeszklonymi dachami, by nocą oglądać gwiazdy. To bardzo romantyczna wizja. Podziwiam ludzi i ch odwagę w sięganiu po swoje marzenia.

Magda i Szymon otrzymali sesje w prezencie. Nie wiem czy wiecie, ale możecie podarować komuś bliskiemu taki plener. Zerknijcie tutaj 🙂 Tą parę miałam przyjemność fotografować od momentu sesji narzeczeńskiej – Sesja narzeczeńska na plaży Potem ich ślub, sesja ciążowa i chrzest. Lubię obserwować ten proces i być w pewnym sensie jego wiernym obserwatorem:) Przy promieniach zachodzącego słońca złapałam kilka ujęć w stodole i przed nią. Później naszym tłem były już domki. Czekaliśmy aż się ściemni by na zasadzie kontrastu pokazać ukryte jeszcze nowe życie. Wieczór był piękny i ciepły. Niebo bezchmurne. Z ogromnym sentymentem wracam do tego udanego popołudnia w wyjątkowym miejscu.

Miałam przyjemność fotografować równie udaną sesję narzeczeńską w Folwarku. Jeśli chcesz zerknąć – zapraszam z kubkiem ciepłej kawy:) Sesja narzeczeńska w Folwarku Ruchenka

miejsce: https://folwarkruchenka.pl/