fbpx

logo

 

Chrzest Ninki

Dla tej rodziny fotografuję regularnie od kiedy na świecie pojawiła się Ninka. Jej mama Kamila uwielbia fotografie i wie jak ważne są wspomnienia. Przez zdjęcia chce zatrzymać w pamięci czasem nawet detale takie jak ulubione buciki, lnianą bonetkę, pierwsze kucyki, ozdoby na choince czy słodkie małe paluszki. Miałam okazję często fotografować ich okruszki życia. Jeszcze przed tym jak sama zostałam mamą widziałam jak wyglada codzienność z niemowlakiem, pierwsze jedzenie BLW, czasem widziałam jak niewiele można zaplanować.

Bardzo lubię ten moment przygotowań na chwilę przed wyjściem z domu. Fotografuję ubranko, ważne detale w pokoju i staram się uchwycić wzajemne relacje domowników. Jeśli znajdziemy jeszcze chwilę czasu proponuję też kilka ujęć z bliskimi.

Chrzciny miały miejsce w jednym z kościołów na Ursynowie. Ninka zasnęła w kluczowym momencie. Cóż, tak akurat wypadała jej drzemka. Po uroczystości goście byli zaproszeni na obiad do jednej z Warszawskich restauracji.  Nieopodal znajdował się park, w którym dzieciaki mogły się swobodnie pobawić. Złapałam jeszcze kilka ujęć tej pięknej słonecznej niedzieli, eksplorowania miękkiej zielonej trawy w poszukiwaniu stokrotek.