fbpx

logo

POLECAM

     Wasza historia opowiedziana kadrami zasługuje na odpowiednią oprawę. Czy zdecydujecie się na odbitki w pięknej oprawie, album tradycyjny czy storybook to zależy od Waszych upodobań. Jednak zdjęcia w wersji papierowej i namacalnej to zupełnie co innego niż pliki cyfrowe – zapewniam!

     Poniższe produkty znalazłam specjalnie z myślą o Was. Nie ma tu przypadkowych materiałów. Każda drobna rzecz jak papier czy tłoczenie były wybierane z wielu innych produktów dostępnych na rynku. Tłoczenia klasyczną metodą letterpress, wytrzymały i gruby papier kraftowy, ręcznie szyte albumy tradycyjne, zdjęcia na grubym papierze nie zostawiającym śladów z wiernym odwzorowaniem kolorów i storybooki przygotowywane z dbałością o każdy szczegół. 

     Staram się Wam powiedzieć, że zadbałam o to, by charakter i jakość oprawy była spójna z Waszymi zdjęciami. Możecie wybrać piękne pudełeczka, albumy lub voucher na sesję. Zapraszam!

      Te pudełka to nowość. Kochałam swoje drewniane, ręcznie wykonane skrzynki, jednak po kilku latach przyszedł czas na zmiany. Oddaję w Wasze ręce piękne naturalne pudełeczka, które z upływem czasu będą wyglądać równie atrakcyjnie. Lubię w nich prostotę i funkcjonalność. 

     Przyznaję się również, że kocham rzeczy estetyczne i to mnie w nich urzekło. Pudełeczka z odbitkami otrzymuje każdy klient, dla którego wykonam reportaż ślubny. Uważam jednak, że warto z tak ważnego dnia sprezentować dla najbliższych zdjęcia w formie wydruków. Takie pudełeczko z odbitkami i pendrive może okazać się pięknym wspomnieniem dla Waszych rodziców i bliskich.

   Mniejsze pudełeczka polecam jako efekt końcowy każdej innej sesji, czy to rodzinnej, narzeczeńskiej czy ciążowej. Obiecuje, że nie będą się kurzyć:)

     Takie pudełka to również super pomysł na prezent. W czasach, w których rzeczy potrzebne i funkcjonalne każdy z nas posiada, takie pudełko wspomnień nabiera na wartości a czas jest jedynie sprzymierzeńcem.

     Niewiele prezentów będzie bardziej atrakcyjnych od sesji zdjęciowej. To prezent, który pasuje na każdą okazję: urodziny, rocznicę, Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka, Wieczór panieński czy sesja w prezencie na Chrzciny.

     Taki Voucher możecie kupić i podarować fizycznie jako piękne papierowe zaproszenie na sesje w gustownej kopercie

   Albumy to oddzielny temat. Polecam szczególnie nowość – Eko album (na zdjęciu). To rozwiązanie cieszy się sporą popularnością – połączenie jakości z niewygórowanym kosztem. Jeśli nie odbitki, to taki album z wykonanej sesji będzie piękną oprawą dla Waszych wspomnień

     W ofercie storybooków znajdziecie piękne welurowe okładki, klasyczną skórzaną oprawę ale i możliwość personalizacji. 

     Dla osób ceniących sobie tradycyjne podejście do fotografii oferuję również wykonanie tradycyjnego albumu z ręcznie wklejanymi zdjęciami. Współpracuję w tym zakresie z dwoma artystkami, które wykonują ręcznie albumy używając jakościowych materiałów, co daje możliwość nadania osobistego charakteru zdjęciom.

  Jeśli jesteście zainteresowani albumami – zapraszam do kontaktu i prześlę szczegółową ofertę wraz z wzornikiem opraw.