fbpx

logo

 

BRANDING

Chyba nigdy nie pokazywałam ani w mediach społecznościowych, ani na stronie internetowej nieco innych projektów, które również realizuję dla prywatnych marek, ludzi pasji czy butikowych firm. Chyba czas najwyższy by to zmienić.

Jako że oblicze sesji wizerunkowych mocno ewoluowało przez ostatnich kilka lat – również ja znalazłam tu miejsce dla siebie. Od zawsze obce mi były sztywne sesje korporacyjne. Lubię poznać koncept i produkt a przede wszystkim osobę, która stoi za własną marką. Dowiedzieć się czego potrzebuje, na czym jej zależy, co w jej branży jest istotne i wspólnie wybrać charakter, stylizacje i miejsce sesji.

Poniżej znajdziesz kilka zupełnie różnych sesji, które miałam przyjemność fotografować. Postaram się po krótce przybliżyć politykę każdej marki.

 

NEVRBOARD

Marka tworzona przez bardzo pozytywną i szaloną kobietę. Mam wrażenie, że dla niej nie ma granic, a jeśli są to tylko po to, by je przekraczać… i to z uśmiechem na twarzy! Ania – no właśnie kim Ona jest? A macie chwilkę czasu? Bo troszkę tego jest 🙂 Instruktor windsurfingu, fitness, pilates, kitesurfingu, narciarstwa i trener osobisty. Pracowała m.in we Włoszech, Austrii, Chorwacji, Grecji i na Malediwach. Pracowała jako trener, instruktor, animator, ostatnio również jako koordynator eventów w Suntago. Ale jej perełka to zdecydowanie własna marka, którą zaczęła tworzyć od kilku lat.

Sama projektuje wzory, krój, wybiera materiały i nadzoruje proces szycia. Zaczynałyśmy od pierwszej sesji kilka lat temu. Miałam przyjemność obserwować jak szybko się uczy i rozwija na przestrzeni czasu. Stworzyła własną markę lycry do pływania dla kobiet, które kochają sport i własne ciało. Co roku wprowadza nową kolekcję, która w całości się wyprzedaje. 

 

Każdego roku Ania wypuszcza nową kolekcję i robimy sesję produktową. Nie są to typowo sklepowe czy modowe zdjęcia. Pozują kobiety różnych rozmiarów i kształtów, które łączy jedno – zamiłowanie do sportu, wody i słońca 🙂

 

Pssssssyt… sama noszę lycre Nevrboard i muszę powiedzieć, że nigdzie nie dotykałam tak wysoko gatunkowych materiałów. Kroje są ciekawe, dobrze podkreślają sylwetkę. Stworzone przez kobietę dla kobiet. Kostiumy niejednokrotnie są dwustronne, co daje różne możliwości stylizacji. Dziś prócz sklepu Nevrboard, jej stroje są do kupienia w znanej sieciówce Decathlon.

 

 

POMELODY

Czyli koncept bardzo bliski mojemu sercu. Pomelody wprowadza i otwiera drzwi do edukacji muzycznej dla najmłodszych. Pięknie zaprojektowane materiały edukacyjne, książeczki, wyszukiwanki, karty a nawet tatuaże 🙂 Sesja lifestylowa i wolność w tworzeniu kadrów, to coś, co bardzo mi odpowiada we współpracy z tą marką.

 

Pomelody to prężnie rozwijająca się firma, której celem jest komponowanie, produkowanie muzyki na wysokim poziomie, nie tylko dla dzieci. Pięknie zaprojektowane i wydane śpiewniki, puzzle, abecadło, audio-bajki, karty z dźwiękami, to tylko kilka bardzo udanych produktów, które miałam przyjemność fotografować.

 

Pomelody tworzy zespół ludzi z pasją – tym bardziej było mi miło z nimi współpracować, by zarażać rodziców wychowaniem przez sztukę. Bajki, muzyka, rymowanki są dostępne również w języku angielskim, by wspierać wychowanie dwujęzyczne. Sama korzystam na codzień z tych produktów. Polecam każdemu i cieszę się że mogę mieć w tym swój udział.

 

Przedsiębiorcze Cheries

Iga kilka lat temu zostawiła swoją dotychczasową pracę w brytyjskiej korporacji, postawiła wszystko na jedną kartę i założyła swoją firmę. Hmm… coś mi to przypomina 🙂 Tak zaczęły się też początki mojej fotografii 🙂 I nie żałuję do dzisiaj!

Iga pomaga kobietom tworzyć biznes oraz zarabiać pieniądze, jakich pragną. Wspiera klientki w odkrywaniu i osiąganiu tego, czego tak naprawdę chcą, prowadząc je przez proces coachingowy i mentoringowy.

To było bardzo sympatyczne spotkanie przy kawie, którego owocem jest kilka kadrów portretowych oraz pokazanie charakteru pracy Igi.

 

Ultramaraton przez 4 pustynie – Corinne Klajda

Fundacja Unaweza

Corinne to bardzo inspirująca osoba, którą miałam przyjemność fotografować w związku z projektem 4 Deserts Run. Postanowiła przebiec jeden z najcięższych ultramaratonów na świecie i pokazać, że każdy z nas może przekraczać swoje własne granice, przy okazji inspirując innych do działania. Martyna Wojciechowska, która zdecydowała się od tego roku zostać Ambasadorką polskich paraolimpijek, zainspirowała Corinne, ich historiami. To dla nich Corinne przebiegnie 4 pustynie świata. Każdy z etapów biegu trwa 7 dni, a uczestnicy mają do przebiegnięcia po 250 km! Trzymam mocno kciuki!

 

Nasza sesja miała na celu pomoc w stworzeniu profilu fundacji, by zgromadzić środki na urzeczywistnienie planów Corinne. Obecnie jest Ona w trakcie ultramaratonu i spełnia swoje marzenie.

 

 

TITOT – sesja lifestyle

Marta, właścicielka marki TITOT poprosiła mnie o kilka prostych zdjęć lifestylowych na białym tle. Marka pojawiła się na rynku ładnych kilka lat temu, kiedy w Polsce ciekawe wzornictwo i materiały były rzadkością. Marta sprowadzała wówczas materiały z Ameryki. Trafiła w niszę, bo jej papcie – bo to od nich wszystko się zaczęło – były nowością na polskim rynku. Wygodne kapciuszki dla maluchów w ciekawych wzorach, z pasującymi do nich czapkami – to był hit.

 

Master of ceremony / Producent wideo

Fundacja Służąc Życiu

Krzysiek jest prezenterem i producentem wideo. Produkuje clipy i wywiady. Prowadzi imprezy, przyjęcia, gale i wesela. Jego profil mówi sam za siebie – Master of ceremony 🙂 Z ogromną przyjemnością skusiłam się na sesje nieco inną od wszystkich. Nie często przed moim obiektywem staje mężczyzna. To nie miała być zwykła sesja biznesowa. Mam nadzieję że wyszło naturalnie i na luzie. 

 

 

Jeśli potrzebujesz zdjęć, by pokazać swój produkt, usługi lub projekt i myślisz, że charakter mojej fotografii będzie pasował do Twojego brandu – koniecznie daj mi znać:) Lubię kreatywne projekty i ludzi pasji. Na pewno razem uda nam się stworzyć coś pięknego:)